۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 2377
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۷
  • 133 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار فیروزکوه روند شکل گیری و نحوه پیروزی انقلاب اسلامی بازگو شود

فیروزکوه – رامین نیوز: فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: در ایام سالگرد امام عظیم الشأن انقلاب باید روند شکل گیری و نحوه پیروزی انقلاب اسلامی بازگو شود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – ابوالقاسم مهری در جلسه ستاد بزرگداشت سالروز رحلت امام خمینی(ره) در محل دفتر فرماندار فیروزکوه با بیان اینکه امام(ره) عزت را به ایران […]

فیروزکوه – رامین نیوز: فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: در ایام سالگرد امام عظیم الشأن انقلاب باید روند شکل گیری و نحوه پیروزی انقلاب اسلامی بازگو شود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – ابوالقاسم مهری در جلسه ستاد بزرگداشت سالروز رحلت امام خمینی(ره) در محل دفتر فرماندار فیروزکوه با بیان اینکه امام(ره) عزت را به ایران اسلامی بازگرداند، اظهارکرد: اگر امروز ایران اسلامی در محافل جهانی با عزت و سربلندی اعلام موضع می کند از برکات وجودی امام راحل است.

وی افزود: آن امام همام به جهانیان ثابت کرد دین اسلام تنها مکتبی است که انسان را به سرمنزل سعادت و نیک کامی می رساند .

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه امام راحل را سرمشق تمامی رهبران انقلابی دانست و گفت: پیر جماران حقیقتی فراموش نشدنی است که هر ساله در آستانه ارتحال ایشان، ایران اسلامی غرق در سوگ و عزا می شود .

وی مراسم ویژه رحلت امام خمینی(ره) را از جمله ارزشی ترین برنامه ها در کشور دانست و بیان کرد: با گرامیداشت ارزش های انقلاب اسلامی می توانیم به جهانیان ثابت کنیم که این انقلاب با حضور مردم همچنان در تمامی عرصه ها پویا است.

مهری اظهار داشت: برگزاری برنامه های شهرستانی و اعزام زائران به مرقد امام خمینی(ره) از مهم ترین برنامه های ستاد بزرگداشت سالروز رحلت این پیرفرزانه است که باید در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسمات با تمام توان تلاش کرد .

وی افزود: ادارات تابعه شهرستان نیز در راستای تهیه امکانات رفاهی و خدماتی مناسب در مراسم ویژه ارتحال باید از تمامی توان خود استفاده کنند .

این مسئول با تاکید بر لزوم فضاسازی مناسب سطح شهرستان در سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) گفت: سخنرانی شخصیت های بزرگ آشنا به سیره و راه و روش امام راحل باید در تمام برنامه ها مدّ نظر قرار گیرد.

در ادامه سرهنگ پاسدار علی اکبر انارکی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه افزود: پیر جماران حقیقتی فراموش نشدنی است که هر ساله در آستانه ارتحال ایشان، ایران اسلامی غرق در سوگ و عزا می شود .

وی گفت: امام(ره) دو مقوله دین و سیاست را عجین کرد و آن حضرت نخستین رهبری بود که دین، سیاست و فرهنگ را همزمان پیگیری و استقرار بخشید.

سرهنگ انارکی با بیان اینکه نگاه معمار کبیر انقلاب اسلامی به مسائل، نگاه جهانی بود، تصریح کرد: ایشان تأکید فراوانی بر پاسداری از ارزشها و عدالت اجتماعی داشتند و امروز وظیفه ما این است که دستاوردهای انقلاب اسلامی و ویژگی های امام راحل را به روشنی برای آحاد جامعه و نسل های جدید انقلاب تبیین کنیم.

در این جلسه هماهنگی های لازم جهت برگزاری هر چه باشکوه تر ویژه برنامه های گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) از سوی دستگاه های تابعه انجام شد و هر یک از دستگاه ها با بر عهده گرفتن بخشی از امور سهم و نقش خود را اعلام کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*