۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1092
  • ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۶
  • 226 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار قرچک از مراکز ثبت نام متقاضیان یارانه نقدی بازدید کرد

قرچک – رامین نیوز: علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک به همراه حمیدرضا جهرانی مسئول بازرسی فرمانداری و حسین ابویسانی مدیر روابط عمومی فرمانداری به صورت سرزده از مراکز ثبت نام متقاضیان یارانه نقدی  سطح شهرستان بازدید بعمل آورد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی ضمن بازدید از پست بانک و دفتر پیشخوان خدمات دولت […]

قرچک – رامین نیوز: علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک به همراه حمیدرضا جهرانی مسئول بازرسی فرمانداری و حسین ابویسانی مدیر روابط عمومی فرمانداری به صورت سرزده از مراکز ثبت نام متقاضیان یارانه نقدی  سطح شهرستان بازدید بعمل آورد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی ضمن بازدید از پست بانک و دفتر پیشخوان خدمات دولت در سطح شهرستان، با مسئولین این مراکز پیرامون تعداد افراد ثبت نام شده و مشکلات پیش آمده در روز های ثبت نام گفتگو کرد.

فرماندار قرچک ضمن مثبت ارزیابی کردن روند ثبت نام در این شهرستان گفت: با همکاری خوبی که ادارات مرتبط از جمله مخابرات و پست داشته اند ثبت نام در شهرستان قرچک در کمترین زمان و همگام با دیگر شهرستان های استان تهران انجام می گیرد.

بازدید فرماندار قرچک از محل ثبت نام یارانه3

وی بیان داشت: با تدابیراتخاذ شده از سوی فرمانداری و ادارات زیر مجموعه تا کنون مشکل خاصی در روند ثبت نام مرحله دو هدفمندی یارانه ها گزارش نشده است.

صادقی با بیان اینکه این بازدیدها به صورت مستمرانجام و گزارش روزانه تهیه و به مراجع استانی ارسال میگردد ، افزود: هر گونه مشکل در خصوص ثبت نام مرحله دوم یارانه ها توسط مجموعه فرمانداری، بخشداری و دهیاریها پاسخگوی مردم می باشند و در صورت شکایات از نحوه ثبت نام یارانه ها با شماره ۱۹-۳۶۱۵۱۵۱۵ واحد بازرسی فرمانداری شهرستان قرچک تماس حاصل فرمایند.

لازم به ذکر است، همچنین مسئولین این مراکز درخواست های خود را با فرماندار مطرح و خواستار حمایت از بخش خصوصی برای ارائه خدمات بهتر به مردم شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*