۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 8635
  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۲
  • 145 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار قرچک بنای دولت و نظام بر پیشگیری از مواد مخدر است

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک در دومین جلسه ستاد فرعی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در سال ۹۴ گفت: بنای دولت تدبیر و امید و نظام بر پیشگیری از مواد مخدر است. به گزارش خبرنگار ما – علی صادقی در این جلسه با تبریک فرارسیدن ماه رمضان گفت: فرهنگ سازی و اطلاع […]

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک در دومین جلسه ستاد فرعی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در سال ۹۴ گفت: بنای دولت تدبیر و امید و نظام بر پیشگیری از مواد مخدر است.

به گزارش خبرنگار ما – علی صادقی در این جلسه با تبریک فرارسیدن ماه رمضان گفت: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از آسیب های استفاده از مواد مخدر، شناسایی توزیع کنندگان و دستگیری آنان، اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و تشکیل کارگروههای مواد مخدر از جمله راهکارهای مهم در مبارزه با این پدیده شوم است.

 قر۱

وی افزود: اعتیاد به مواد مخدر یکی از معضلاتی که امروزه تمامی جوامع با آن درگیر هستند و خانواده ها مهمترین نهاد تاثیرپذیر از این معضل اجتماعی هستند.

 قر۷

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک تاکید کرد: با توجه به در پیش رو بودن هفته مبارزه با مواد مخدر اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اقدامات و برنامه های خود را به دبیرخانه ستاد ارائه دهند.

فرماندار قرچک در ادامه با مهم توصیف کردن پیشگیری از این بلای خانمانسوز در برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان و تبلیغ مبلغات در مساجد شهرستان ، اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش در سال گذشته برنامه های خوبی در خصوص پیشگیری از اعتیاد و مصرف مواد مخدر در مساجد و پایگاه های تابستانی برای دانش آموزان انجام دادند که امیدواریم که امسال نیز مثل سال گذشته پربارتر و بهتر برگزار شود.

 قر۶

وی با بیان اینکه بنای دولت تدبیر و امید و نظام بر پیشگیری از مواد مخدر است، تاکید کرد: هر دستگاهی که عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر است باید به تناسب ظرفیت و پتانسیلی که دارد در زمینه مهار مواد مخدر فعالیت کند.

 قر۴

صادقی در پایان سخنان خود از برگزاری نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر توسط فرماندهی انتظامی شهرستان قرچک در هفته مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

 قر۵

گفتنی است، دومین جلسه ستاد فرعی مبارزه با مواد مخدر در سال ۹۴، به ریاست علی صادقی فرماندار و با حضور کوروش پازوکی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری، سرهنگ قرائی فرماندهی انتظامی و دیگر اعضاء ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*