۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 623
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۹
  • 250 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار قرچک تأکید کرد حفظ منابع طبیعی در قرچک با استفاده از ظرفیت فرهنگی مردم

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: حفظ و صیانت منابع طبیعی در شهرستان قرچک با استفاده از ظرفیت فرهنگی مردم این منطقه امکان پذیر است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در مراسم نمادین کاشت نهال در شهرک صنعتی قرچک به اهمیت درختکاری در جامعه اسلامی اشاره کرد و حفظ منابع […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: حفظ و صیانت منابع طبیعی در شهرستان قرچک با استفاده از ظرفیت فرهنگی مردم این منطقه امکان پذیر است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در مراسم نمادین کاشت نهال در شهرک صنعتی قرچک به اهمیت درختکاری در جامعه اسلامی اشاره کرد و حفظ منابع طبیعی و گسترش فضاهای سبز در این شهرستان را امری ضروری دانست.

وی افزود: مردم شهرستان قرچک انسانهایی فهیم هستند و به همین دلیل باید از ظرفیت فرهنگی آنان در راستای صیانت و حفظ منابع طبیعی بهره گرفت.

صادقی- درختکاری

این مسئول افزود: ائمه معصومین(ع) در گذشته مردم را به عمل نیک درختکاری تشویق می کردند و چه بهتر است که این کار با مصرف بهینه آب نیز همراه باشد که خوشبختانه طرح پایلوت آبیاری با فیلتر شنی با توجه به کمبود منابع آب در کشور، در شهرک صنعتی قرچک آغاز شده و جای خرسندی دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک به مزیت های شهرک صنعتی قرچک برای حضور سرمایه گذاران اشاره کرد و گفت: شهرک صنعتی قرچک مزیت های بی شماری نسبت به سایر شهرکهای صنعتی اطراف دارد. نزدیکی به تهران و دسترسی به راههای مواصلاتی و دیگر موارد از جمله ظرفیتهای این شهرک صنعتی به حساب می آید.

وی اضافه کرد: با عنایت به اینکه شهرکهای صنعتی اطراف تهران اشباع شده اند، ظرفیت جدیدی برای این شهرستان به بار نشسته است. این شهرک نوید می دهد در آینده نزدیک بخشی از مشکلات اقتصادی جوانان منطقه مرتفع شود.

صادقی با تقدیر از تدابیر مدیر جوان شهرک صنعتی قرچک، به تمام مسئولان تأکید کرد در راستای عملیاتی نمودن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصادی مقاومتی کوشا باشند و منویات ایشان را نصب العین قرار دهند.

وی بر حرکت به سمت اقتصاد درون زا که بخشی از اقتصاد مقاومتی را شامل می شود نیز اشاره و بر آن تأکید داشت و همچنین از تمام دستگاههای اجرایی خواست به طور جدی از هزینه های غیرضروری در اداره مربوطه اجتناب کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*