۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 26362
  • ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۳
  • 434 بازدید
  • ارسال توسط :

ضرورت آسیب شناسی و تقویت نقاط قوت در اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها

قرچک – رامین نیوز: فرماندار و رئیس ستاد هدفمندسازی یارانه ها در شهرستان قرچک اظهار داشت: در اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها ضرورت دارد نکات آسیب پذیر شناسایی شده و نقاط قوت تقویت شود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در نشست هماهنگی اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها که با […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار و رئیس ستاد هدفمندسازی یارانه ها در شهرستان قرچک اظهار داشت: در اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها ضرورت دارد نکات آسیب پذیر شناسایی شده و نقاط قوت تقویت شود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در نشست هماهنگی اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها که با حضور معاونان فرماندار و کلیه مدیران و رؤسای دستگاههای اجرایی شهرستان قرچک برگزار شد، افزود: اگر بخواهیم رشد اقتصادی کشور مطابق با سند چشم انداز ۲۰ ساله ترسیمی از سوی مقام معظم رهبری به هشت درصد برسد و حائز رتبه اول در سطح منطقه باشیم، راهی جز توزیع یارانه ها به صورت هدفمند در کشور نبود در این راستا این امر با واقعی کردن قیمت حاملهای انرژی کلید خورد و مرحله اول هدفمندی از سال ۸۹ با پرداخت نقدی به حدود ۷۰ میلیون نفر آغاز شد.

IMG_1151

دولت تدبیر و امید مصمم به اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه هاست

وی بیان کرد: امروز نیز دولت تدبیر و امید مصمم است مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها را اجرا کند که اجرای صحیح و کامل آن نیز منوط به تدبیر مدیران شهرستانی و استانی و همکاری مردم فهیم کشور است.

رئیس ستاد هدفمندسازی یارانه ها در شهرستان قرچک اضافه کرد: ۳۵ سال است که کشور ما به دلیل اینکه می خواهد مستقل باشد، مورد هجمه بیگانگان واقع شده، استقلال مملکت هزینه دارد و تا به امروز این هزینه ها با خون هزاران شهید پرداخت شده به همین منظور بایستی تک تک مسئولان و مردم از خون گرانبهای شهدا حراست و پاسداری کنیم.

وی ادامه داد: تحریم های ظالمانه بر علیه ایران موجب شده تا مصرف انرژی در این کشور افزایش یابد، این مصرف بایستی بهینه شود و ما در این راستا وظیفه مضاعف داریم.

ضرورت فرهنگسازی در اجرای مرحله دوم هدفمندی

صادقی تأکید کرد: وظیفه همه مسئولان در وهله اول فرهنگسازی است، گرچه مردم همیشه یار و یاور نظام بوده اند و تمام شرایط را بخوبی درک می کنند اما در این راستا نیاز است مدیران با اقشار مختلف مردم نشست داشته باشند و آنها را از اهداف اجرای مرحله دوم این طرح آگاه کنند.

فرماندار شهرستان قرچک افزود: اگر مردم کشور ما بتوانند در مصارف خود ۲۰ درصد صرفه جویی داشته باشند، بسیاری بحران های پیش رو بخوبی مرتفع خواهند شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*