۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 983
  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۴
  • 193 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار قرچک خبر داد توجه به بخشهای تولید و سلامت دو اولویت مهم دولت در سال جدید

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: توجه به بخشهای تولید و سلامت دو اولویت مهم دولت در سال جدید محسوب می شوند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در جلسه هماهنگی اجرای مرحله دوم هدفمندسازی یارانه ها که به منظور لزوم بسترسازی و اقدامات پیشگیرانه مناسب و استفاده از ظرفیت تمام […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: توجه به بخشهای تولید و سلامت دو اولویت مهم دولت در سال جدید محسوب می شوند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در جلسه هماهنگی اجرای مرحله دوم هدفمندسازی یارانه ها که به منظور لزوم بسترسازی و اقدامات پیشگیرانه مناسب و استفاده از ظرفیت تمام دستگاههای ذیربط با حضور معاونان فرماندار، اعضای ستاد هدفمندی یارانه ها و اصحاب رسانه برگزار شد به اولویت های مهم دولت در سال جدید اشاره کرد.

اعتماد بین مردم و دولت دوطرفه است

وی در خصوص نحوه اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها افزود: دولت تدبیر و امید در وضعیت موجود و برای ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه، به مردم اعتماد کرده و متقابلا مردم نیز با رأی خود به این دولت اعتماد کردند. دولت به عهده خود مردم گذاشته تا کسانیکه بی نیاز هستند انصراف دهند، این کار به منظور اعتماد به مردم است.

رئیس ستاد هدفمندی یارانه های شهرستان قرچک بیان داشت: مجلس به دولت این اختیار را داده تا کسانیکه اطلاعات نادرست را در زمان ثبت نام درج می کنند، سه برابر مبلغ دریافتی جریمه شوند چراکه کلیه اطلاعات خانوارها در سیستم اطلاعاتی کشور ثبت و پالایش شده است اما دولت خواسته تا خود مردم برای ثبت اطلاعات دقیق پیشقدم شوند زیرا هر زمان به مردم اعتماد کرده و به آنها بها داده شده، ضرر نکرده ایم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه تا به امروز صدها هزار نفر از دریافت یارانه انصراف داده اند و به بیان دیگر یارانه ای را که حقشان بوده به افراد نیازمند اهدا کرده اند، ادامه داد: این کار افراد جای تقدیر دارد و امید است به همت همین مردم تمام مشکلات پشت سر گذاشته شود.

صادقی 23-1

توجه به بخش سلامت جدی است/ رکود و تورم معضلات جدی کشور هستند

وی با تأکید بر اینکه دولت امسال بنا دارد به بخش سلامت و تولید اهمیت دهد، یادآور شد: بناست دولت به بیماران نیازمند دارو و درمان بیشتر توجه کند و بطور کلی بخش سلامت را جدی خواهد گرفت. همچنین برنامه بعدی خروج از رکود تورمی است. متأسفانه رکود و تورم دو معضل جدی است که این دولت با آن مواجه شده و کارش را سخت کرده است و تنها یاری مدیران و مردم عزیز است که می تواند موجب خروج از این بحران شود.

صادقی اضافه کرد: دولت سال گذشته علیرغم تحریم های موجود، ۱۶ میلیارد دلار فاینانس را عملیاتی کرد با اینکه دشمن روز به روز بر تحریم ها می افزود اما دولت تدبیر داشت و با خوش درخشیدن در عرصه سیاست خارجی و جلوگیری از صدور قطعنامه جدید، دست اجانب را رو کرد.

وی با اشاره به اینکه کشور ما یک درصد جمعیت جهان را دارد ولی ۹ درصد انرژی مازاد دنیا را مصرف می کند، یادآور شد: بحران آب و برق در کشور جدی است و باید مردم نسبت به این موضوع آگاه شوند و بدانند با ۲۰ درصد صرفه جویی در مصارف از بسیاری مشکلات جلوگیری بعمل می آید. اگر مردم را نسبت به امر صرفه جویی تشویق نکنیم در تابستان به مشکل برخواهیم خورد. برهمین اساس علاوه بر مدیران، رسانه ها نیز وظیفه مضاعفی برعهده دارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*