۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 5382
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۴
  • 178 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار قرچک فرزندان شاهد و ایثارگر در مقابله با تهاجم فرهنگی وظیفه سنگینی دارند

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: فرزندان شاهد و ایثارگر در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن وظیفه سنگینی بر عهده دارند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در نشست با اعضای جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر “خدمتگزار انقلاب” به خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی در کشور و جهان اشاره کرد و افزود: […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: فرزندان شاهد و ایثارگر در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در نشست با اعضای جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر “خدمتگزار انقلاب” به خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی در کشور و جهان اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی حرکت ارزشمندی بود که در حال حاضر در این بحران معنویت و پوچ گرایی، مورد توجه بسیاری از آزادیخواهان جهان قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: فرزندان و یادگاران این حرکت الهی و انسانی با توجه به وضعیت کنونی تهاجم فرهنگی که از سوی دشمنان بشریت و معنویت صورت گرفته، وظیفه سنگینی برای مقابله با این هجمه بر عهده دارند و باید راه پدران خود را به درستی و آنطور که شایسته است، ادامه دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک ادامه داد: حرکت در مسیر بالندگی، سازندگی و حفظ ارزشها از وظایف فرزندان شاهد و ایثارگر است و باید به عنوان وارثان حرکت عظیم انقلاب اسلامی در صدد انتقال این فرهنگ غنی به سایر اقشار جامعه باشد.

وی تأکید کرد: جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر همواره با تلاشی خودجوش در پی حفظ آرمان شهدا و امام شهدا بوده اند که این عمل آنها قابل تقدیر است و ما مسئولان نیز وظیفه داریم برای حمایت از آنها نهایت تلاش خود را بکار گیریم.

گفتنی است در این نشست مجید اصفهانی رئیس هیئت مدیره جمعیت، علی ملکی غفاری مدیرعامل و سید بابک کسرایی معاون فرهنگی اجتماعی این جمعیت با قدردانی از توجهات فرماندار شهرستان به خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان، نقطه نظرات خود را در خصوص مسائل مختلف شهرستان بیان کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*