۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 4286
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۳
  • 350 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار قرچک: ورزش در تأمین سلامتى و بهداشت انسان بسیار مؤثر است

قرچک-ابتکارآنلاین:علی صادقی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به پرسنل خدوم اداره ورزش و جوانان و به‌ویژه ورزشکاران و قهرمانان شهرستان قرچک، اظهار داشت: ورزش از تفریحات سالم و سودمند و نشاط ‌انگیز بوده و در تأمین سلامتى و بهداشت جان و تن انسان بسیار مؤثر است […]

قرچک-ابتکارآنلاین:علی صادقی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به پرسنل خدوم اداره ورزش و جوانان و به‌ویژه ورزشکاران و قهرمانان شهرستان قرچک، اظهار داشت: ورزش از تفریحات سالم و سودمند و نشاط ‌انگیز بوده و در تأمین سلامتى و بهداشت جان و تن انسان بسیار مؤثر است و بایستی در بین تمام اقشار جامعه نهادینه شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با تاکید بر اهمیت ورزش بر سلامتی و نشاط جامعه بیان داشت: ورزش به عنوان پدیده‌ای اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و محوری دارد.

وی گفت: هفته تربیت بدنی و ورزش مجالی برای اندیشه در خصوص راهکارهای رشد و توسعه انسان در امر ورزش و تعریف و گسترش الگوهای جوانمردی و پهلوانی است.

صادقی بیان داشت: امروزه ورزش را می‌توان به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل ایجاد جامعه سالم، شاداب و سرزنده نام برد، امروزه تأثیر ورزش در ابعاد مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و … جامعه بر کسی پوشیده نیست.

فرماندار شهرستان قرچک گفت: باید در راستای گسترش ورزش سطح شهرستان قرچک برنامه‌ای جامع و مدونی هم در سطح شهر و هم روستاها تدوین شود، چرا که در این شهرستان جوانان، قهرمانان و نخبگان ورزشی بسیاری وجود دارد.

صادقی خاطرنشان کرد: امروز با عنایات ویژه مقام معظم رهبری و توجهات اصولی دولت تدبیر و امید و شخص رئیس جمهور به ورزش، مسئولیتی سنگین متوجه جامعه ورزش و متولیان آن شده است و همگی باید دوچندان تلاش کنیم تا با از پیش‌روی برداشتن مسائل و مشکلاتی که می‌تواند در حرکت پر شتاب توسعه ورزش خدشه و وقفه ایجاد کند، هموار و هموارتر کنیم.

وی در پایان با تبریک این هفته به جامعه ورزش، به جایگاه و اهمیت اخلاق در ورزش اشاره کرد و افزود: خوشبختانه ورزش شهرستان قرچک در حوزه اخلاق سرآمد ورزش در کشور است و امیدواریم بتوانیم منش پهلوانی و قهرمانی را در جامعه و به‌ویژه ورزشکاران گسترش کنیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*