۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 2565
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۲
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین:با مدیریت پسماند ها از آلودگی محیط زیست جلوگیری کنیم

,ورامین-خبرنگار رامین نیوز: محسن خوانساری  در جلسه کارگروه مدیریت پسماند که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهارداشت : یکی از مهمترین مسائلی که می تواند آسیب های جدی و جبران ناپذیری به محیط زیست و سلامتی جامعه وارد نماید ، دفع غیر بهداشتی زباله ها است که باید با مدیریت صحیح از وارد شدن […]

,ورامین-خبرنگار رامین نیوز: محسن خوانساری  در جلسه کارگروه مدیریت پسماند که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهارداشت : یکی از مهمترین مسائلی که می تواند آسیب های جدی و جبران ناپذیری به محیط زیست و سلامتی جامعه وارد نماید ، دفع غیر بهداشتی زباله ها است که باید با مدیریت صحیح از وارد شدن خسارت به محیط زیست جلوگیری نمود.
وی افزود:اگر امروز بتوانیم به درستی از زمین حراست کنیم ، نسل آینده مشکلات کمتری دارند زیرا امروز محیط زیست امانتی در دست مردم است که باید آن را سالم به نسل بعد منتقل نمایند .
وی بیان داشت: یکی از مهمترین مشکلاتی که همواره سلامت زمین و محیط زیست را تهدید می کند ، دفع غیر بهداشتی و غیر اصولی زباله و پسماندهای صنعتی است چراکه شیرابه های زباله همواره سفره های زیرزمینی آب را آلوده ساخته و با آلوده شدن آب سلامت انسان ها به خطر می افتد .
وی افزود : با توجه به افزایش روز افزون جمعیت لازم است تا با تقویت سازمان مدیریت پسماند در خصوص دفع بهداشتی زباله برنامه ریزی مناسبی صورت گرفته و این امر به درستی مدیریت شود.
نماینده دولت در شهرستان ورامین اظهار داشت : تقویت این سازمان می تواند زمینه را برای مدیریت نمودن دفع زباله فراهم نموده و از زباله که در جوامع امروز به عنوان طلای سیاه اطلاق می شود درآمد مناسب و پایداری را نصیب شهرستان کند.
خوانساری بیان داشت : درآمد حاصله از مدیریت پسماند زباله در دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بسیاری از کشورها از طریق بازیافت زباله درآمد های بسیاری را کسب می کنند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*