۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 4614
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۲
  • 149 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین:رسیدگی به امور روستائیان سیاست مهم دولت تدبیر و امید است

ورامین-ابتکارآنلاین:محسن خوانساری در جلسه بررسی مشکلات دهیاران و روستاهای شهرستان ورامین که با حضور مدیر کل شهری و روستایی استانداری تهران در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار داشت : شهرستان ورامین از ۸۵ هزار هکتار اراضی قابل کشت برخوردار است که به دلیل کمبود منابع آبی ، تنها ۳۸ هزار هکتار از این اراضی […]

ورامین-ابتکارآنلاین:محسن خوانساری در جلسه بررسی مشکلات دهیاران و روستاهای شهرستان ورامین که با حضور مدیر کل شهری و روستایی استانداری تهران در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار داشت : شهرستان ورامین از ۸۵ هزار هکتار اراضی قابل کشت برخوردار است که به دلیل کمبود منابع آبی ، تنها ۳۸ هزار هکتار از این اراضی زیر کشت محصولات کشاورزی می رود.

وی گفت: بیشترین میزان از اراضی کشاورزی ورامین در روستاهای این شهرستان قرار دارد که کمبود آب اقتصاد این مناطق را با مشکل مواجه می سازد.

فرماندار ورامین افزود: یکی از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید در رفع مشکل کمبود آب ، بهینه سازی مصرف از طریق اجرای شیوه های نوین آبیاری و احداث و راه اندازی تصفیه خانه جنوب تهران است که تحقق این دو هدف مشکل کمبود آب کشاورزی ورامین را برطرف خواهد کرد.

وی گفت: شهرستان ورامین بیشترین تولید گندم و دام گوشتی را دارد که با این استعداد و ظرفیت باید نگاه ویژه ای به این شهرستان بشود.

خوانساری اظهار داشت: ورامین به عنوان قطب کشاورزی استان تهران و کشور، جایگاه خاصی در اقتصاد منطقه و استان دارد که یقینا با احداث منطقه ویژه اقتصادی این جایگاه مهمتر و تاثیرگذارتر از پیش خواهد شد.

فرماندار ورامین گفت: اقتصاد شهرستان ورامین بر اساس کشاورزی استوار شده و دراین میان روستائیان نقش به سزایی ایفا می کنند و دهیاران وظیفه دارند تا بهترین شرایط را در روستاها فراهم آوردند تا خدمت رسانی مطلوب به ساکنان روستاها ارائه شود.

وی تأکید کرد: اگر امکانات مناسب در روستاها به وجود آید نه تنها از مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری می کند بلکه می تواند باعث مهاجرت معکوس آنان از شهرها به سمت روستاها شود.

خوانساری گفت: یکی از سیاست های فرمانداری شهرستان ورامین سفرهای روستایی است که در آن تمامی مسوولین ادارات در روستاها حاضر شده و با بررسی مشکلات روستاها، آنان را در کمترین زمان برطرف می کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*