۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 2300
  • ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۱
  • 279 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین آزادی خرمشهر انقلاب اسلامی را در جهان تثبیت کرد

ورامین – رامین نیوز: فرماندار ورامین گفت: آزادی خرمشهر توسط رزمندگان اسلام باعث شد تا انقلاب اسلامی در جهان تثبیت شود. به گزارش  خبرنگار رامین نیوز – محسن خوانساری در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران در فرماندهی انتظامی ورامین برگزار شد اظهار داشت: ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره […]

ورامین – رامین نیوز: فرماندار ورامین گفت: آزادی خرمشهر توسط رزمندگان اسلام باعث شد تا انقلاب اسلامی در جهان تثبیت شود.

به گزارش  خبرنگار رامین نیوز – محسن خوانساری در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران در فرماندهی انتظامی ورامین برگزار شد اظهار داشت: ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره مورد هجمه استکبار جهانی قرار گرفت تا شاید از مسیر انقلاب منحرف شوند ولی استقامت و از خودگذشتگی مردم تمامی هجمه های دشمنان را خنثی کرد.

وی افزود: تنها چند روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در حالی که مردم در حال پاکسازی بازمانده های رژیم طاغوت بودند جنگ بر ایران تحمیل شد تا شاید مسیر توسعه و پیشرفت این نظام الهی با مانع مواجه شود ولی ایثار و مقاومت مردم ایران دوران هشت سال دفاع مقدس را به نقطه عطف تاریخ انقلاب تبدیل کرد.

این مسئول گفت: دشمنان ایران اسلامی همواره تلاش داشته اند در مسیر توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایران خلل وارد کنند ولی غافل از این بودند که مردم ایران به واسطه مدیریت جهادی و عزم ملی در سایه تبعیت محض از ولایت فقیه بر تمامی توطئه های دشمنان فائق خواهند آمد.

وی اظهار داشت: اوج اقتدار و عزت مردم ایران را می توان در جریان آزاد سازی خرمشهر مشاهده کرد جایی که رزمندگان اسلام موفق شدند پس از ۵۷۸ روز بر دشمن تا دندان مسلح پیروز شده  و خرمشهر را آزاد کنند .

خوانساری افزود: رزمندگان اسلام در مقابله با دشمنان ثابت کردند که در سایه اتحاد و همدلی ، توکل به خدا و تبعیت از رهبر می توانند بر هر مشکلی فائق آیند.

نماینده دولت در شهرستان ورامین اظهار داشت: در حقیقت پس از فتح خرمشهر بود که پیروزی های مستمر رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد حق علیه باطل به دست آمد و از آن می توان به عنوان نقطه عطف دوران هشت سال دفاع مقدس یاد کرد.

وی بیان داشت: صدام بارها گفته بود که اگر یک روز ایران بتواند خرمشهر را باز پس گیرد کلید بصره را به ایران خواهد داد ولی رزمندگان اسلام با فتح خرمشهر در اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برابر نظام سلطه پیروز کردند.

فرماندار شهرستان ورامین تأکید کرد: فتح خرمشهر باعث افزایش قدرت دفاعی ایران شد و اعتیار سیاسی ایران اسلامی را در جهان افزایش داد و از این به بعد بود که بسیاری از سران کشورها به ایران آمده و خواستار پایان دادن به جنگ شدند .

وی تصریح کرد: خرمشهر به واسطه ایمان و اعتقاد مردم ایران و مدیریت جهادی مسوولین فتح شد و نسل آینده می باید با مطالعه کامل حماسه رزمندگان اسلام از ارزش های این دوران به درستی حراست نمایند .

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین بیان داشت : امروز باید بدانیم که جنگ با استکبار تمام نشده و هنوز دشمنان ایران اسلامی در حال ضربه زدن به انقلاب اسلامی می باشند ، برای مقابله با آن می باید بسیجی وار به میدان وارد شده و با تمامی این تهاجمات مقابله کرد.

وی افزود: ما مدعی هستیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی الگویی عملی برای تمامی ملت های آزادیخواه جهان است و چنین نظامی می باید در تمامی عرصه ها پیشرفت کرده و در تمامی ابعاد سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی مقتدر باشد.

فرماندار شهرستان ورامین گفت: اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی به واسطه تلاش و ایثار شهیدان انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس به دست آمده و همه وظیفه دارند تا با زنده نگاه داشتن یاد شهیدان ، از ارزش های این نظام الهی حراست نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*