۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1403
  • ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۵
  • 273 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین تحریم ها ظرفیت خوبی برای تولید بوجود آورده است

ورامین – رامین نیوز: فرماندار ورامین گفت: باید شرایطی بوجود بیاید که محصولات معدنی را از معدن تا بازار مصرف، در داخل تولید کنیم. به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  محسن خوانساری فرماندار ورامین طی بازدید از معدن سیلیس مجاور روستای قلعه بلند گفت: باید شرایطی بوجود بیاید که محصولات معدنی را از معدن تا بازار […]

ورامین – رامین نیوز: فرماندار ورامین گفت: باید شرایطی بوجود بیاید که محصولات معدنی را از معدن تا بازار مصرف، در داخل تولید کنیم.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  محسن خوانساری فرماندار ورامین طی بازدید از معدن سیلیس مجاور روستای قلعه بلند گفت: باید شرایطی بوجود بیاید که محصولات معدنی را از معدن تا بازار مصرف، در داخل تولید کنیم و این با همفکری و ارائه طرح های کارشناسی شده امکان پذیر خواهد بود.

فرماندار ورامین گفت: مشتقات ماده معدنی سیلیس که عمده آن تولید شیشه تلویزیون های  LED  است از نیازهای کارخانجات تولیدی داخل کشور است که با سرمایه گذاری در بخش فرآوری این ماده معدنی هم به اقتصاد کشور کمک می شود و هم از خروج ارز جلوگیری می کند.

وی افزود: تحریم ها ظرفیت بسیار خوبی برای تولید بوجود آورده است و یکی از فاکتورهای اقتصاد مقاومتی همین استفاده از ظرفیت ها و مصالح موجود در داخل کشور است.

فرماندار ورامین اظهار داشت: با ساخت دستگاه های فرآوری مواد معدنی در محل معدن سیلیس می توان هم به بخش اشتغال کمک کرد و هم باعث شکوفایی بخش تولید شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*