۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 3762
  • ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۸:۴۴
  • 157 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین: دولت تدبیر و امید با فعالیت های خوب آرامش را برای کشور به ارمغان آورده است

ورامین- ابتکارآنلاین: فرماندار ورامین گفت : دولت تدبیر و امید با فعالیت های خود در حوزه های مختلف ، آرامش را برای کشور به ارمغان آورده است . محسن خوانساری در نشست خبری با خبرنگاران جنوب شرق استان تهران که به مناسبت هفته دولت برگزار شد گفت : شخص رئیس جمهور با استراتژی و شعاری منحصر […]

ورامین- ابتکارآنلاین: فرماندار ورامین گفت : دولت تدبیر و امید با فعالیت های خود در حوزه های مختلف ، آرامش را برای کشور به ارمغان آورده است .

محسن خوانساری در نشست خبری با خبرنگاران جنوب شرق استان تهران که به مناسبت هفته دولت برگزار شد گفت : شخص رئیس جمهور با استراتژی و شعاری منحصر به فرد وارد صحنه انتخابات شد و مردم ایران اسلامی با حضور در حماسه سیاسی انتخابات ۲۴ خرداد سال ۹۲ این شعارها را پذیرفته و با حداکثر رأی ،دولت تدبیر و امید را برای خدمت رسانی به مردم انتخاب نمودند .

وی اظهار داشت :هر دولت پس از تشکیل با معضلات و مشکلاتی روبروی است که برای رفع این مشکلات نیازمند دانش ، تدبیر و برنامه ریزی است و دولت یازدهم با وجود تمامی مشکلات پیش رو ناشی از دولت های قبل و مسائل سیاسی روز ، توانست در تمامی ابعاد اقداماتی موثر قابل قبولی انجام دهند. 

وی تصریح کرد : امروز شاهدیم که به لطف درایت و هدایت های مقام معظم رهبری و تدبیر دولت یازدهم ، تعامل ایران با کشورهای منطقه و جامعه جهانی بسیار خوب شده و این را می تواند در جریان مذاکرات ایران با کشورهای موسوم به ۱+۵ به خوبی مشاهده نمود .

وی گفت : موضع گیری های سیاسی دولت تدبیر و امید که نشأت گرفته از درایت های مقام معظم رهبری است به پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی افزوده و ایران را به عنوان تأثیرگذار ترین کشور منطقه معرفی کرده است .

وی بیان داشت : در جریان اتفاقات رخ داده در سوریه شاهدیم که حضور تأثیرگذار ایران به موفقیت مردم این کشور در برابر تروریست ها ختم شد و مردم با حضور در انتخابات ، مسوولین قبلی را بار دیگر انتخاب کردند و پیروزی مردم را رقم زدند.

خوانساری گفت : در جریان مقاومت مردم غزه نیز می توان به خوبی نقش نظام مقدس جمهوری اسلامی را مشاهده کرد ، اقتداری که با موضع گیری صحیح دلت تدبیر و امید همراه بود و در اصل ایران را در برابر اسرائیل به پیروزی رساند.

نماینده دولت در شهرستان ورامین گفت : اقتدار نظام مقدس جهوری اسلامی و سیاست دولت تدبیر و امید در برخورد با مجامع بین المللی باعث شد که کشورهای جهان از جمله آلمان و فرانسه برای ایجاد ارتباط اقتصادی و سرمایه گذاری در ایران از یکدیگر سبقت بگیرند و با ایران وارد مذاکره شوند که این مهم از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید است .

وی در خصوص سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید گفت : دولت با برنامه ریزی و سیاست های درست خود موفق گردید که تورم خرد کننده ۴۵ درصدی پیش از دولت یازدهم را که عرصه را برای مردم تنگ کرده بود به ۲۵ درصد کاهش دهد و به موازات آن با پیگیری صحیح امور ، رکود اقتصادی را نیز برطرف نماید .

وی تصریح کرد:در شرایطی که پیش از دولت یازدهم بسیاری از دستگاه ها و ارگان ها نمی توانستند یکدیگر را تحمل نمایند ، دولت تدبیر و امید شرایط را به گونه ای رقم زد که بسیاری از مشکلات سیاسی داخلی برطرف شده و تعاملی مناسب در میان تمام اقشار و دستگاه ها به وجود آمد.

خوانساری گفت : در جریان استیضاح وزیر علوم همه شاهد بودند که بر خلاف گذشته که در هنگام سوال از وزیران جنجال و حاشیه های بسیاری در کشور به وجود می آمد ، دولت به خوبی بر نقش قانونی مجلس تأکید و شخص رئیس جمهورنیز اقدام مجلس مبتنی بر استیضاح وزیر علوم را جزو وظایف نمایندگان و اقدامی قانونی اعلام کرد.

وی با اشاره به بیانان مقام معظم رهبری در دیدار با اعضاء هیأت دولت گفت :دولت تدبیر و امید تمامی برنامه ها و اقدامات خود در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری طراحی و اجرا می کند که نتیجه این امر به اقتدار و عزت بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ختم می شود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*