۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1213
  • ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۱۷
  • 135 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک مبارزه با مواد مخدر عزم ملی تمامی دستگاه های اجرایی را می طلبد

قرچک – رامین نیوز: فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک گفت: مبارزه با مواد مخدر عزم ملی تمامی دستگاه های اجرایی را می طلبد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک گفت: همگانی کردن امر مبارزه با مواد مخدر نیازمند حضور […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک گفت: مبارزه با مواد مخدر عزم ملی تمامی دستگاه های اجرایی را می طلبد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک گفت: همگانی کردن امر مبارزه با مواد مخدر نیازمند حضور و مشارکت تمامی دستگاها، نهادها و بخصوص مردم عنوان کرد.

وی با بیان اینکه مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر یک حرکت جهاد گونه می طلبد، اظهار داشت: یکی از مهمترین تهدیدها که جامعه را مورد هدف قرار داده مسئله مواد مخدر است که برای مقابله با این پدیده شوم تنها مبارزه فیزیکی جوابگو نخواهد بود و برای ایمن‌سازی جامعه و مهار اعتیاد باید یک مبارزه همه جانبه داشته باشیم.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک با اشاره به آسیب‏ ها و مضرات مواد مخدر و اقدامات پیشگیری از اعتیاد در این شهرستان، خاطر نشان کرد: برگزاری دوره های آموزشی توسط ادارات ذیربط و اجرای برنامه هایی از قبیل برگزاری نمایشگاه هایی از معضلات و مضرات مواد مخدر برای آگاه سازی و پیشگیری از اعتیاد در بین مردم می تواند راه گشا باشد.

مواد مخدر قرچک 2

وی تاکید کرد: بحث آموزش و  مبارزه با مواد مخدر به شکل عملی مطرح و اجرایی شود و از حالت شعاری خارج شود.

فرماندار قرچک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با مواد مخدر و غرق کردن نسل جوان در فسادهای گوناگون و اعتیاد به مواد مخدر توسط استعمار و استکبار اشاره کرد و افزود: استکبار جهانی سعی دارد از طریق مواد مخدر اهداف شوم خود را در کشور اجرایی و جوانان ما را آلوده به این بلای خانمان سوز کند و مبارزه با مواد مخدر عزم ملی تمامی دستگاه های اجرایی را می طلبد.

صادقی در خصوص جایگاه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: شورای هماهنگی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک‌ از دستگاه‌های کلیدی در حوزه‌ مقابله با مواد مخدر، بسیار اثرگذار و کارساز است.

وی با اشاره به اینکه برای مبارزه و مقابله با این معضل اجتماعی در وهله نخست باید کارهای فرهنگی در راستای پیشگیری انجام دهیم، افزود: پدیده اعتیاد ارتباط مستقیم با مسائل اجتماعی در جامعه دارد و اولویت اول ستاد مبارزه با مواد مخدر پیشگیری است و بایستی برنامه ریزی دقیق در این راستا صورت گیرد.

فرماندار قرچک  از انفرادی عمل کردن و بخشی نگاه کردن دستگاهها در مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد و افزود: تمامی دستگاه های حقوقی و قضایی، بهزیستی، نیروی انتظامی و دستگاههای اجرایی  باید یک ارتباط تنگاتنگ داشته باشند و به  مبارزه با این بلای خانمان سوز بپردازند.

علی صادقی به حضور به موقع اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک در جلسات این ستاد تاکید کرد و افزود: باید هماهنگی و همکاری‏های لازم بین دستگاه‏های اجرایی برای امن کردن جامعه از افرادی که می‏ خواهند در این عرصه خانمان‏ سوز فعالیت کنند، ایجاد شود.

لازم به ذکر است جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرشهرستان قرچک با حضور علی صادقی فرماندار، روانبخش فلاح رئیس دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران، سرهنگ احمدی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک و دیگر اعضا در سالن جلسات فرمانداری قرچک برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*