۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 799
  • ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۶
  • 175 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار پاکدشتشعار امسال یک سند راهبردی برای توسعه کشور است

پاکدشت – رامین نیوز: فرماندار پاکدشت با بیان اینکه شعار امسال در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بوده است گفت: باید از تمام ظرفیت ‌های موجود در شهرستان استفاده کرد و به سمتی حرکت کنیم که شعار امسال با توجه ویژه به اقتصاد و فرهنگ، محقق شود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  فرماندار پاکدشت در دیدار […]

پاکدشت – رامین نیوز: فرماندار پاکدشت با بیان اینکه شعار امسال در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بوده است گفت: باید از تمام ظرفیت ‌های موجود در شهرستان استفاده کرد و به سمتی حرکت کنیم که شعار امسال با توجه ویژه به اقتصاد و فرهنگ، محقق شود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  فرماندار پاکدشت در دیدار با رؤسای ادارات با بیان اینکه اقتصاد و فرهنگ دو بال برای پیشرفت و توسعه کشور در تمامی ابعاد هستند اظهار داشت: عزم ملی ضامن تحقق برنامه‌ های اقتصادی و فرهنگی است و باید زمینه حضور و مشارکت مردم در تحقق این شعار را فراهم کنیم.

وی در ادامه با اشاره به شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار داشت: در شعار امسال علاوه بر مسئله فرهنگ و اقتصاد؛ دو موضوع مهم دیگر یعنی عزم ملی و مدیریت جهادی نیز مورد تأکید قرار گرفته است.

قاسمی فرزاد افزود: مدیریت جهادی می تواند در شرایط فعلی که در تحریم و فشار و توطئه های دشمنان قرار داریم شکل مطلوبی به اقتصاد مقاومتی بدهد و برای تحقق هر امر مهمی مشارکت مردمی ضرورت دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان متذکر شد: مدیریت جهادی مدیریتی است که موانع موجب پیشرفت آن نمی شود دلسوزانه و خستگی ناپذیر بوده و نسخه اساسی در شرایط تحریم هاست. وی میزان تأثیر مردم در موضوع فرهنگ را برجسته ‌تر ذکر کرد و گفت: بخش فرهنگ به صورت مستقیم با جامعه و شهروندان در ارتباط است و به همین دلیل این بخش از کار حساسیت بیشتری دارد.

وی در پایان در خصوص نقش مسئولان در تحقق شعار امسال گفت: دولت تدبیر و امید و در رأس آنها ریاست محترم جمهوری و به تبع ایشان ورزاء و همه مدیران با حرکتی جهادی هم در زمینه اقتصادی و هم فرهنگی پای کار هستند و با وحدت، همدلی و برنامه ریزی در تحقق شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تلاش و همتی مضاعف بکار خواهند گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*