۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 910
  • ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰
  • 264 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار پاکدشت از آمادگی کامل شهرستان برای اجرای مرحله دوم هدفمدی یارانه ها خبر داد

پاکدشت- رامین نیوز: قاسمی فرزاد: انصراف افراد بی‌نیاز از دریافت یارانه‌ها موجب محقق  شدن برنامه های دولت ازجمله ارتقاء سلامت و امنیت غذایی جامعه خواهد شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار پاکدشت در نشست با مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان پاکدشت با اشاره به اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها گفت: اجرای مرحله دوم هدفمندی […]

پاکدشت- رامین نیوز: قاسمی فرزاد: انصراف افراد بی‌نیاز از دریافت یارانه‌ها موجب محقق  شدن برنامه های دولت ازجمله ارتقاء سلامت و امنیت غذایی جامعه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار پاکدشت در نشست با مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان پاکدشت با اشاره به اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها گفت: اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها بعنوان یک ضرورت در سال جدید مطرح است و در این مقطع لازم است کلیه مدیران و روسای دستگاههای اجرایی با عزم همگانی و مدیریت جهادی این مرحله را مدیریت کنند.

وی  تحقق این مهم را در سایه همکاری و تعامل مردم با مسئولان بیان کرد و گفت: فرهنگ‌سازی میان مردم و آگاهی آنان از نحوه اجرای دقیق فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها می‌تواند کنترل تورم و بهبود شرایط اقتصادی را در پی داشته باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن دعوت همگانی از مدیران و آحاد جامعه خواست که با ثبت نام نکردن و عدم درخواست یارانه نقدی دولت تدبیر و امید را در اجرای برنامه های خویش و رشد و تعالی هرچه بیشتر اقتصاد کشور وافزایش سطح خدمات دربخشهای مختلف جامعه ازجمله بهداشت و درمان یاری نمایند.

فرماندار پاکدشت در بخشی از سخنان خود  از آمادگی دستگاه‌های شهرستان برای اجرای مرجله  دوم هدفمند ی یارانه ها در شهرستان پاکدشت و اتخاذ  تمهیدات لازم برای ثبت ‌نام اقشار مختلف در نقاط شهری و روستایی خبر داد وگفت: بر اساس برنامه اعلام شده توسط سازمان هدفمند سازی یارانه ها ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها “صفر” است از صبح روز ۲۰ فروردین ماه جاری  به طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به نشانی www.refahi.ir آغاز
می شود.

وی اظهار داشت: سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها “یک” است نیز می بایست در روز دوم ثبت نام یعنی ۲۱ فروردین ماه جاری اقدام به نام نویسی در سایت رفاهی کنند.

سر پرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی “دو” در روز ۲۲ فروردین ، عدد “سه” در روز ۲۳ فروردین ، عدد “چهار” در روز ۲۴ فروردین ، عدد “پنج” در روز ۲۵ فروردین ، عدد “شش” در روز ۲۶ فروردین ، عدد “هفت” در روز ۲۷ فروردین ، عدد “هشت” در روز ۲۸ فروردین و نهایتاً عدد “نه” در روز ۲۹ فروردین ماه جاری انجام خواهد شد. همچنین روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه جاری به ثبت نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی تعلق دارد که در طی ۱۰ روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده اند.

این مسئول یادآور شد: که ثبت نام از هرنقطه شهرستان با ورود به سایت www.refahi.ir امکانپذیر خواهد بود و افرادی که در روستاها و مناطقی زندگی می کنند که دسترسی به اینترنت ندارند نیز می توانند با در دست داشتن شماره ملی و کد پستی به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت، دفاتر پلیس +۱۰ و دفاتر ICT روستایی و همچنین کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و اداره بهزیستی مراجعه کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*