۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 938
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۰
  • 245 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار پاکدشت با انصراف از دریافت یارانه نقدی به رشد و توسعه کشور کمک کنیم

پاکدشت – رامین نیوز: نشست مشترک بخشداران و دهیاران با فرماندار پاکدشت با هدف بررسی واطلاع رسانی در خصوص نحوه ثبت نام سرپرستان خانوار متقاضی دریافت یارانه ، در محل فرمانداری پاکدشت برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار پاکدشت دراین نشست مشترک ضمن تبریک سال جدید و گرامیداشت سال اقتصاد و فرهنگ با […]

پاکدشت رامین نیوز: نشست مشترک بخشداران و دهیاران با فرماندار پاکدشت با هدف بررسی واطلاع رسانی در خصوص نحوه ثبت نام سرپرستان خانوار متقاضی دریافت یارانه ، در محل فرمانداری پاکدشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار پاکدشت دراین نشست مشترک ضمن تبریک سال جدید و گرامیداشت سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی به نقش و جایگاه دهیاران در سطح روستاها اشاره کرد و گفت: دهیاران در هر روستا رابط بین مردم و دولت هستند و شما دهیاران بایستی انتقال دهنده مشکلات مردم  به مسئولین باشید و ما نیز مکلفیم تا مشکلات را در حد توان حل کنیم.

وی وظیفه‌ دهیاران را اجرای سیاست‌های دولت در روستاها خواند و گفت: با توجه به ارتباط دهیاران، با اقشار مردم، دهیاران می توانند در اجرای هرچه بهتر طرح هدفمندی یارانه ها پیشقدم بوده و بازوی اجرایی دولت باشند.

قاسمی فرزاد با اشاره به تحریمهای ظالمانه ای که بر کشور ما وضع شده است، افزود: ایران اسلامی در طول ۳۵ سال گذشته همواره با تحریمهای مختلفی روبرو بوده است اما در سالهای اخیر تحریمها شدت بیشتری گرفته که با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و اتخاذ تدابیر مناسب حماسه سیاسی رقم خورد و مردم با حضور گسترده خود در انتخابات دولت تدبیر و امید را انتخاب نمودند. و پس از این انتخاب رویکرد دولت تدبیر وامید به نحوی بود باعث تلطیف فضای بین المللی وآرامش درداخل کشور شد و باعث توقف صدور قطعنامه های ظالمانه گردید و فرایند مذاکرات را دنبال کرد و برخی از این تحریمها را خنثی و بخشی دیگر را کم اثر و یا بی اثر نمود و بارقه ای از امید در جامعه بوجود آید.

این مسئول با اشاره به قانون هدفمندی یارانه ها و چگونگی سیر اجرای مرحله اول این قانون و نواقص و مشکلات اجرایی آن اظهار کرد: دولت تدبیر وامید مصمم است مرحله دوم هدفمندی یارانه ها را با هدفگذاری مشخص اجرا کند.

وی ضمن تاکید بر اصلاح الگوهای مصرف در جامعه، میزان مصرف گفت: بدون شک همراهی خوب مردم در تمام امور کشور از جمله اجرای قانون هدفمندی یارانه ها موجب انجام هرچه مطلوبتر این کار بزرگ خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر تشویق وترغیب مردم برای انصراف از دریافت یارانه نقدی اضافه کرد: از همه شهروندان برخوردار که وجوه یارانه نقدی تاثیر چندانی در زندگی آنها ندارد تقاضا می‌کنم از دریافت و ثبت نام خودداری کنند تا دولت تدبیر و امید از این منابع بتواند برنامه ریزی بهتر و اقدامات مفید تری برای مسائل کشور داشته باشد.

فرماندار پاکدشت اظهار داشت: بنده خودم از انصراف دهندگان می‌باشم و از معاونین ،مدیران ، روسای ادارات و همه کسانی که به یارانه احتیاج ندارند و یا به نحوی می توانند هزینه های زندگی خود را بدون یارانه مدیریت نمایند درخواست می‌کنم با انصراف خود موجبات توسعه، افزایش بهره‌وری درحوزه های بهداشت وسلامت و ایجاد اشتغال در جامعه را مهیا کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان ادامه داد: این انصراف وشیوه آن از سوی دولت محترم به نحوی تکریم آحادمردم است که هرکسی خودش تشخیص دهد وعمل مناسب را انجام دهد.

فرماندار پاکدشت با اشاره به جدول زمانبندی ثبت نام سرپرستان متقاضی دریافت یارانه نقدی یادآورشد: متقاضیان با مراجعه به سامانه www.refahi.ir از تاریخ ۲۰ فروردین ماه سال جاری طبق اولین رقم سمت راست کد ملی سرپرست خانوار در مدت ۱۰ روز می توانند به سامانه مراجعه و ثبت نام کنند.

وی افزود: شهروندان متقاضی که اولین رقم سمت راست شماره کارت ملی آنها صفر است، روز بیستم فروردین و کسانی که اولین رقم سمت راست شماره کارت ملی آنها رقم یک است روز بیست و یکم و … تا روز بیست و نهم با رقم ۹ ثبت نام کامل می شود.

این مسئول یادآورشد: شهروندانی که به هر دلیل در موعد مقرر نتوانند ثبت نام کنند می توانند روز های ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه جاری ثبت نام خود را انجام دهند.

وی در پایان از دهیاران خواست که درتمامی امورات وبرنامه ها با بخشداری هماهنگی لازم را انجام دهند

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*