۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 319
  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۵
  • 216 بازدید
  • ارسال توسط :
فرماندار پاکدشت در جلسه ستاد تسهیلات خدمات سفرهای نوروزی شهرستان بر استقبال شایسته از مسافران نوروزی تأکید کرد
فرماندار پاکدشت در جلسه ستاد تسهیلات خدمات سفرهای نوروزی شهرستان بر استقبال شایسته از مسافران نوروزی تأکید کرد

فرماندار پاکدشت در جلسه ستاد تسهیلات خدمات سفرهای نوروزی شهرستان بر استقبال شایسته از مسافران نوروزی تأکید کرد

پاکدشت – رامین نیوز: فرماندار پاکدشت ضمن تأکید بر تمهیدات لازم برای استقبال از میهمانان نوروزی در شهرستان  گفت: ایام آغاز سال نو و سفرهای نوروزی زمان مناسبی برای معرفی ظرفیتها و قابلیتهای گردشگری شهرستان پاکدشت است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جلسه هماهنگی ستاد تسهیلات خدمات سفرهای نوروزی به ریاست فرماندار پاکدشت و با […]

پاکدشت – رامین نیوز: فرماندار پاکدشت ضمن تأکید بر تمهیدات لازم برای استقبال از میهمانان نوروزی در شهرستان  گفت: ایام آغاز سال نو و سفرهای نوروزی زمان مناسبی برای معرفی ظرفیتها و قابلیتهای گردشگری شهرستان پاکدشت است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جلسه هماهنگی ستاد تسهیلات خدمات سفرهای نوروزی به ریاست فرماندار پاکدشت و با حضور معاونین فرماندار و تمامی اعضاء ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

این جلسه که با هدف خدمات رسانی مطلوب به مسافران نوروزی و زائران آقا علی ابن موسی الرضا(ع) برگزار شد، قاسمی فرزاد تأکید کرد: ستاد تسهیلات نوروزی امسال کار خود را زودتر آغاز می کند تا بتواند خدمت رسانی خود را در خور و شان مردم و زائران امام رضا(ع) انجام دهد و متولیان و دستگاههای اجرائی در شهرستان باید با حضور قدرتمند خود برای میهمانان و همشهریان در طول ایام نوروز اطمینان قلبی  و سفری ایمن ایجاد نمایند.

فرماندار پاکدشت گفت: با توجه به رویکرد دولت تدبیر و امید و ابلاغ دستورالعمل تسهیلات خدمات سفرهای نوروزی توسط مقام عالی وزرات کشور و استاندار محترم می بایست همه دستگاهها و نهادها نسبت به اجرای وظایف محوله تلاش و جدیت لازم را داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ایام نوروز اظهار داشت: ایام آغازین سال نو و سفرهای نوروزی مناسبترین زمان برای معرفی ظرفیتها و قابلیتهای گردشگری شهرستان است و در خصوص اهمیت گردشگری و نقش آن در پیشرفت و توسعه اقتصادی  شهرستان و معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان با هماهنگی دستگاهها می توان اقدامات خوبی انجام داد  و همه اعضای این ستاد باید در نوروز امسال با نظارت در ابعاد مختلف علاوه بر مرتفع  ساختن ضعف های سالیان گذشته در جهت رفاه بیشتر مهمانان نوروزی گام بردارند.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: برنامه ریزی باید به گونه ای باشد که مسافران و زائران حتی اگر برای چند دقیقه در پاکدشت توقف دارند بتوانند از فرصت خود بهترین بهره را ببرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن بر شمردن کمیته های سیزده گانه استقبال از میهمانان نوروزی و شرح وظایف این کمیته ها اشاره کرد و گفت: فعالیت مناسب ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان مستلزم هماهنگی ادارات با یکدیگر است و خواستار مساعدت ادارات و دستگاه های اجرایی در تأمین شرایط مناسب جهت استقبال از میهمانان نوروزی شد.

فرماندار پاکدشت ملاک ارزیابی دستگاههای اجرایی شهرستان را رضایتمندی شهروندان عنوان نموده و گفت: رضایت مردم دارای اهمیت بالائی است و باید دستگاههای اجرائی عملکرد قابل قبولی در ستاد تسهیلات سفر داشته باشند.

وی بر آمادگی دستگاههای امدادی و بحران در این ایام تأکید کرد و گفت: تمامی متولیان و دستگاههای اجرائی باید در بحث مدیریت بحران نیز هوشیاری لازم را داشته باشند.

نقش محوری دستگاههای امنیتی و انتظامی و افزایش گشتهای انتظامی و ایجاد امنیت برای مسافران و شهروندان، تأمین و ذخیره سازی مایحتاج ضروری مردم، زیبا سازی ورودی های شهر با توجه به منتسب و متصف بود نبودن پاکدشت به صفت شهر گل و گیاه و ارائه چهره متفاوت شهر نسبت به سالهای گذشته، لکه گیری و آسفالت خیابانهای اصلی و نظافت عمومی شهر، کنترل و تنظیم بازار و نظارت جدی بر قیمتها و ارائه خدمات مناسب اصناف و بازاریان، آماده باش مراکز درمانی، داروخانه ها و مراکز بهداشتی، کشیک و آماده باش نمایندگی امداد خودرو، مراکز هلال احمر، نانوائیها و….ن ظارت بیشتر بخشداران و شهرداران بر ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح روستا و شهرها، نظارت بر صنوف و عرضه مواد غذایی بین راهی در خصوص رعایت بهداشت و قیمت  مواد غذایی، آماده باش پمپ بنزین ها و جایگاههای عرضه سوخت و آراستگی مساجد و نمازخانه های بین راهی و مدارس جهت اسکان مسافرین نوروزی، آمادگی سازمانهای اتوبوسرانی و تاکسیرانی جهت ارائه خدمات و… از مهمترین مباحث مطروحه در این نشست بود.

در ادامه جلسه اعضاء ستاد به گزارش اقدامات انجام شده و بیان میزان آمادگی دستگاه خود در ایام نوروز پرداختند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*