۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 4502
  • ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۶
  • 104 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار پردیس: امروز توطئه‌‌های دشمن به مراتب پیچیده‌تر از قبل است

پردیس- ابتکارآنلاین: مرتضی حیدری در سخنرانی راهپیمایی گرامیداشت ۱۳ آبان که با حضور دانش‌آموزان و دانشجویان، مردم و مسئولان و آحاد دلسوزان انقلاب اسلامی ‌در شهرستان پردیس برپا شد، اظهار کرد: دنیا پس از نجات کشتی حضرت نوح (ع) عمر دوباره یافت؛ اما شیعیان علی بن ابیطالب (ع) معتقدند که کشتی نجات ما بعد از […]

پردیس- ابتکارآنلاین: مرتضی حیدری در سخنرانی راهپیمایی گرامیداشت ۱۳ آبان که با حضور دانش‌آموزان و دانشجویان، مردم و مسئولان و آحاد دلسوزان انقلاب اسلامی ‌در شهرستان پردیس برپا شد، اظهار کرد: دنیا پس از نجات کشتی حضرت نوح (ع) عمر دوباره یافت؛ اما شیعیان علی بن ابیطالب (ع) معتقدند که کشتی نجات ما بعد از قیام عاشورا به آب انداخته شد.

وی تصریح کرد: امام حسین (ع) بعد از عاشورا، کشتی نجات مردم را ساخت و از تمام اقشار در آن حضور داشتند، اما متاسفانه عده آنها بسیار قلیل بود و از واقعه عاشورا ترسیدند.

فرماندار شهرستان پردیس افزود: طفل شیرخواره، جوان و نوجوان در تمام طبقات سنی بر این کشتی سوار شدند و امروز ولایت را از همین افراد داریم؛ اگر چه یک هزار و ۴۰۰ سال از آن روز گذشته اما امروز ما مانند تمام یاران امام حسین(ع) در راهش خون می‌دهیم.

حیدری به فتنه‌‌های اخیر در سطح منطقه اشاره کرد و گفت: گروه‌‌های تروریستی مانند داعش، القاعده و فرقه‌‌های نوظهور دیگر می‌خواهند مکتب تشیع را با مشکل مواجه کنند و در این راه به طفل شیرخواره هم رحم نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: در جنگ هشت ساله، شخصیتی مانند حسین فهمیده با ۱۳ سال سن با توسل به حضرت قاسم (ع) مقابل دشمن می‌ایستد؛ نوجوانان در تسخیر لانه جاسوسی با توسل به حضرت علی‌اکبر (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) به صحنه وارد شدند و با بزرگ‌ترین توطئه‌‌های دشمن مقابله کردند.

فرماندار شهرستان پردیس ادامه داد: بنیان‌گذار انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) واقعه تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم می‌نامند.

حیدری افزود: امروز نیز جوانان در صحنه حاضر هستند و به غیرتشان درود می‌فرستیم که با توسل به حضرت ابوالفضل (ع) در این راهپیمایی، یاد حضرت قاسم (ع) را زنده نگه داشتند.

فرماندار شهرستان پردیس خطاب به جوانان گفت: امروز مبارزه به آخر خط نرسیده و توطئه‌‌های دشمنان پیچیده‌تر و کار جوانان سخت‌تر از گذشته است؛ جایی که جوانان هم سن شما در جنگ شرکت کردند و دشمن مقابلشان بود، با شجاعت و شهامت ایستاده و آنها را شکست دادند.

حیدری افزود: امروز توطئه‌‌های دشمن به مراتب پیچیده‌تر است و اگر یک روز دشمن در مرز‌های هزار کیلومتری ایران قرار داشت، امروز دشمن در خانه‌ها نفوذ کرده و اگر مراقب نباشید و هوشیاری به خرج ندهید، این دشمن از ما تلفات سنگینی خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: حضور جوانان و نوجوانان در عزاداری‌‌های امام حسین(ع) و توسل به مکتب اهل بیت (ع) و مکتب عاشورا بسیار ارزشمند و به نوعی سوار شدن بر کشتی نجات است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*