۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 3959
  • ۰۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۹
  • 205 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار پردیس: هیچ توقفی در پروژه‌های مسکن مهر پردیس وجود ندارد

پردیس- ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان پردیس گفت: دولت تدبیر و امید تعهد کرده تا مسکن مهر را به پایان برساند و هیچ توقفی در ۱۱ فاز اجرایی پروژه‌های مسکن مهر پردیس مشاهده نمی‌شود.   مرتضی حیدری در نشستی با حضور مسئولان شهرستان پردیس، با اشاره به مسائل و مشکلات شهر پردیس اظهار کرد: شهرستان پردیس دو […]

پردیس- ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان پردیس گفت: دولت تدبیر و امید تعهد کرده تا مسکن مهر را به پایان برساند و هیچ توقفی در ۱۱ فاز اجرایی پروژه‌های مسکن مهر پردیس مشاهده نمی‌شود.

 

مرتضی حیدری در نشستی با حضور مسئولان شهرستان پردیس، با اشاره به مسائل و مشکلات شهر پردیس اظهار کرد: شهرستان پردیس دو سال است که به شهرستان ارتقا پیدا کرده و دارای فرمانداری شده است.

 

وی افزود: در ابتدا، این شهرستان با توجه به وجود پارک فن‌آوری و دانشکده علوم شناختی به عنوان شهری تحقیقاتی و پژوهشی مطرح و برای جمعیت ۱۸۰ هزار نفری پیش‌بینی شده بود؛ اما به مرور زمان این سیاست‌ها تغییر کرد و با اجرای بزرگ‌ترین پروژه مسکن مهر در پردیس، این شهر تبدیل به شهرستانی بزرگ و جمعیتی با افق ۶۰۰ هزار نفری شد.

 

فرماندار شهرستان پردیس با بیان اینکه این تغییر سیاست برای شهرستان مشکلاتی را ایجاد کرده است، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید تعهد کرده تا مسکن مهر را به پایان برساند و این موضوع با سرعت توسط شرکت عمران شهر جدید پردیس در حال انجام است و هیچ توقفی در ۱۱ فاز اجرایی پروژه‌های مسکن مهر پردیس مشاهده نمی‌شود.

 

حیدری با بیان اینکه در فازهای ۱۱ و هشت، ۱۱ هزار واحد مسکونی در حال ساخت است، بیان کرد: مشکل عمده آن‌ها مسئله زیرساخت‌هاست که در این رابطه چاره‌اندیشی نشده و دولت گذشته باید در مورد آن فکری می‌کرد.

 

وی تصریح کرد: اکنون مبالغ پرداخت شده توسط مردم بابت مسکن است، ولی برای تأمین زیرساخت‌ها نظیر آب، برق، گاز، جاده، مدرسه، مسجد، مرکز فرهنگی و کلانتری با مشکل مواجه هستیم.

 

حیدری با بیان اینکه معاون اول رئیس جمهوری اعلام کرده تا تکمیل نشدن زیرساخت‌ها مسکن مهر تحویل داده نشود، افزود: مردم برای تحویل مسکن مهر بسیار مراجعه می‌کنند و این دو موضوع گره این مسئله به حساب می‌آید؛ واقعیت اینجاست که تمام زیرساخت‌ها آماده نیست.

 

فرماندار شهرستان پردیس با بیان اینکه ۱۵ هزار واحد مسکن مهر آماده واگذاری است، اما بدون زیرساخت‌ها امکان تحویل وجود ندارد، گفت: این پروژه‌ها حداکثر تا دو سال دیگر باید تحویل داده شوند و تاکنون تأخیر وجود داشته است.

 

حیدری نبود مترو را از دیگر مشکلات شهرستان پردیس دانست و تصریح کرد: مطالعات مقدماتی متروی پردیس انجام شده و شرکت‌های داخلی و خارجی در این زمینه اعلام آ‌مادگی کرده‌اند؛ تسریع در ساخت مترو می‌تواند مشکلات کنونی را تا حدود زیادی برطرف کند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*