۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 8747
  • ۰۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۱
  • 212 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار پیشوا دامپزشکی در امنیت غذایی و اقتصاد کشور نقش موثری دارد

پیشوا – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان پیشوا در دیدار با مدیرکل دامپزشکی استان تهران بیان داشت: دامپزشکی در امنیت غذایی و اقتصاد کشور نقش موثری دارد. به گزارش خبرنگار ما- عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا با سیداصغر برائی نژاد مدیرکل دامپزشکی استان تهران دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار سیدجمال جلیلی […]

پیشوا – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان پیشوا در دیدار با مدیرکل دامپزشکی استان تهران بیان داشت: دامپزشکی در امنیت غذایی و اقتصاد کشور نقش موثری دارد.

به گزارش خبرنگار ما- عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا با سیداصغر برائی نژاد مدیرکل دامپزشکی استان تهران دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار سیدجمال جلیلی معاون سیاسی انتظامی، صمد جلیل وند معاون برنامه ریزی و اداری مالی، محمدرضا درگزی معاون امور عمرانی، حسین صیامی مسئول بازرسی فرمانداری و مسیان مقدم رییس اداره دامپزشکی شهرستان پیشوا نیز حضور داشتند.

فرماندار پیشوا اظهار داشت: شهرستان پیشوا با توجه به پتانسیل های مناسب در زمینه تولید، همواره از جایگاه ارزشمندی در استان تهران برخوردار است.

وی افزود: کشاورزی و دامپروری از عمده فعالیت مردم این منطقه است و شهرستان پیشوا در حوزه تولیدات دامی رتبه خوبی را داشته و از موقعیت مطلوبی برخوردار است.

دکترملکوتی خواه با توجه به رونق دامپروری در این منطقه خاطرنشان کرد: در بازدید وزیر محترم جهاد کشاورزی به شهرستان پیشوا و بازدید از واحدهای کشاورزی و دامپروری، مجوز احداث میدان دام و خوراک دام را صادر گردید تا بتوانیم با تمهیدات لازم از پراکندگی فروش دام در شهرستان جلوگیری کنیم تا در یک مکان مناسب اسکان داده شوند.

پیش۲

وی با بیان اینکه صیانت از سرمایه های دامی موجب خودکفایی در تولید فرآورده های دامی می شود، گفت: سازمان دامپزشکی یکی از نهادهای مهم است که رابطه مستقیمی با سلامت جامعه دارد و اگر مورد توجه قرار نگیرد باعث صدمات زیادی در جامعه خواهد شد.

فرماندار با ذکر اینکه دامپزشکی در امنیت غذایی و اقتصاد کشور نقش موثری دارد، خاطرنشان کرد: در شهرستان پیشوا برای حوزه دامپزشکی در حد لازم اعتبار در نظر گرفته شده است ولی نیاز است اداره کل متبوع هم در این زمینه مساعدت لازم را به ویژه در جذب نیرو داشته باشد تا این اداره بتواند در زمیه نظارتی موثرتر عمل کند.

پیش

مدیرکل دامپزشکی استان تهران نیز در این دیدار از حمایت های فرماندار شهرستان پیشوا از بخش دامپروری و به ویژه در حوزه بهداشت و سلامت و همچنین استفاده مطلوب از ظرفیت های موجود تقدیر و تشکر نمود.

برائی نژاد با بیان اینکه تامین سلامت مواد غذایی نقش موثری در سلامت و اقتصاد جامعه دارد گفت: در مبارزه با بیماری های دامی اقدامات خوبی انجام شده است و از بخش دامپروری حمایت های لازم را خواهیم نمود تا بتوانیم سرانه تولید را بالا برده و سلامت تولید را نیز در نظر بگیریم.

وی در پایان افزود: از آنجا که دامپزشکی رابطه مستقیمی با مقوله سلامت دارد اولویت فعالیت سازمان، توجه به این مهم است که این وظایف ما را خطیرتر می کند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*