۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 7744
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۵۳
  • 151 بازدید
  • ارسال توسط :

فرمانده انتظامی پاکدشت خبر داد کشف ۸۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در پاکدشت

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی پاکدشت گفت: طی عملیاتی غافلگیرانه، ماموران پلیس موفق به کشف ۶۶ هزار لیتر سوخت قاچاق دریکی از گلخانه های شهرستان و ۱۵ هزار لیتر در ۵ دستگاه کامیون شدند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، سرهنگ سلمان آدینه وند گفت: مأموران پلیس در […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی پاکدشت گفت: طی عملیاتی غافلگیرانه، ماموران پلیس موفق به کشف ۶۶ هزار لیتر سوخت قاچاق دریکی از گلخانه های شهرستان و ۱۵ هزار لیتر در ۵ دستگاه کامیون شدند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، سرهنگ سلمان آدینه وند گفت: مأموران پلیس در راستای اتقای امنیت و مبارزه با قاچاق سوخت و جلوگیری از سرمایه ملی و با استفاده از تحقیقات نامحسوس، مخبرین محلی و تشدید کنترل نقاط ورودی و خروجی حوزه استحفاظی موفق به کشف ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوییل در ۵ دستگاه کامیون و همچنین ۶۶ هزار لیتر در یکی از گلخانه های شهرستان شدند.

رییس پلیس پاکدشت درباره سوخت قاچاق در گلخانه افزود: شخصی در پوشش گلخانه اقدام به تهیه و توزیع فرآورده های نفتی فاچاق و همچنین تولید روغن تقلبی و انتقال آن ها به شهرستان های اطراف می نمود. در همین راستا اکیپی از افراد باتجربه پلیس، با انجام تحقیقات فشرده و با اخذ حکم قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وارد گلخانه مزبور شدند که ۲ دستگاه تانکر ۳۰ هزار لیتری گازوییل و ۲ دستگاه تانکر دیگر حاوی ۵ هزار و یک هزار لیتر روغن سوخته بدون حواله و مجوز کشف و تمامی مخازن، کوره و درب کارگاه واقع در این گلخانه پلمپ شد.

فرمانده انتظامی پاکدشت در ادامه با تشریح جزییات کشف ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در ۵ دستگاه کامیون ابراز داشت: این افراد با تعبیه مخزن اضافه و جاسازی آن در خودروهای خود اقدام به سوخت گیری و قاچاق گازوییل می کردند که تمامی مخازن آن حسب دستور مقام قضایی از خودروها باز شد و متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی(تعزیرات حکومتی) معرفی شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قاچاق کالا ضربه سنگینی به اقتصاد کشور وارد می کند، اظهار داشت: استمرار طرح های عملیاتی مبارزه با قاچاق سوخت در دستور کار قرار دارد و نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و سرمایه های ملی، محکم و قاطع برخورد خواهد کرد.

سرهنگ آدینه وند در خاتمه از عموم شهروندان خواست؛ هرگونه موارد مشکوک را از طریق شماره تماس ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*