۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 4617
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۵
  • 257 بازدید
  • ارسال توسط :

فرمانده جدید انتظامی شهرستان فیروزکوه معرفی شد

فیروزکوه-ابتکارآنلاین:در مراسمی که به همین مناسبت در محل سالن اجتماعات فرمانداری فیروزکوه برگزار شد، با تقدیر از زحمات ۱۵ ماهه سرهنگ ‘شیخ مراد مرادی’ فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه، سرهنگ ‘محمدحسن محمدی’ به این سمت معرفی و منصوب شد. ‘ابوالقاسم مهری’ فرماندار شهرستان فیروزکوه در این مراسم اظهارکرد: در طی ۱۵ ماه گذشته هیچ گونه دغدغه […]

فیروزکوه-ابتکارآنلاین:در مراسمی که به همین مناسبت در محل سالن اجتماعات فرمانداری فیروزکوه برگزار شد، با تقدیر از زحمات ۱۵ ماهه سرهنگ ‘شیخ مراد مرادی’ فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه، سرهنگ ‘محمدحسن محمدی’ به این سمت معرفی و منصوب شد.

‘ابوالقاسم مهری’ فرماندار شهرستان فیروزکوه در این مراسم اظهارکرد: در طی ۱۵ ماه گذشته هیچ گونه دغدغه امنیتی در منطقه نداشتیم که حاصل درایت فرماندهی ویژه شرق استان و بکارگیری نیروهای مخلص و عملیاتی است.

وی تصریح کرد: جابجایی ها در امر خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی امری طبیعی و ضروری است که در اوج عزت، همدلی و وحدت انجام می شود.

فرماندارفیروزکوه احداث دو پاسگاه جدید انتظامی در مناطق ‘گدوک’ و ‘سرانزا’ و یک پایگاه پلیس راه در محور سمنان را از جمله مطالبات بحق شورای تامین شهرستان و مردم منطقه عنوان کرد.

گزارش ایرنا حاکی است؛ سرهنگ محمدی با ۲۴ سال سابقه خدمت در لباس مقدس سبزپوشان نیروی انتظامی، پیش از این در مناطق مختلفی همچون استان های سیستان و بلوچستان، خوزستان و کردستان به خدمت رسانی پرداخته است و آخرین سمت اجرایی وی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان فیروزکوه بوده است.

همچنین سرهنگ مرادی امروز (دوشنبه) به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان دماوند معرفی و منصوب می شود.

اعضای شورای تامین، برخی مسؤولان محلی و خانواده های شهدا و ایثارگران از جمله حاضران این مراسم بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*