۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » دماوند » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 8765
  • ۰۵ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۸
  • 213 بازدید
  • ارسال توسط :

فرمایشات رهبری در خصوص مذاکرات هسته ای برای ملت امیدبخش است

دماوند – ابتکار ورامین: امام جمعه دماوند با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مسوولان نظام گفت: رهنمودها و منویات عالمانه رهبر معظم انقلاب در حمایت از اقدامات تیم مذاکره کننده هسته ای کشور، برای ملت امید بخش است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین محمد علاءالدینی […]

دماوند – ابتکار ورامین: امام جمعه دماوند با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مسوولان نظام گفت: رهنمودها و منویات عالمانه رهبر معظم انقلاب در حمایت از اقدامات تیم مذاکره کننده هسته ای کشور، برای ملت امید بخش است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین محمد علاءالدینی در خطبه های نماز جمعه این هفته دماوند که در مسجد جامع شهر برگزار شد، تصریح کرد: فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی به خوبی نشان داد که همه مسوولان نظام با همدلی و همزبانی به دنبال دستیابی به توافقی عزتمندانه هستند.

وی با اشاره به اینکه فرمایشات ارزشمند رهبری در خصوص مذاکرات موجب موفقیت بهتر و بیشتر تیم مذاکره کننده خواهد شد افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند که همه مسوولان از جمله تیم مذاکره کننده هسته ای به دنبال احقاق حقوق مسلم ملت و تامین منافع و مصالح کشور هستند.

امام جمعه دماوند در ادامه ماه تیر را در تاریخ انقلاب اسلامی یادآور نهایت تلاش دشمن برای از بین بردن نظام نوپای جمهوری اسلامی دانست و افزود: واقعه هفتم تیر سال ۱۳۶۰ از جمله حوادثی بود که توسط دشمن با هدف شکست انقلاب شکوهمند اسلامی ایران طراحی و اجرا شد.

وی با بیان اینکه عنایت خداوند متعال و مقاومت ملت ایران در مقابل توطئه های دشمن این کشور را حفظ کرده است، خاطرنشان کرد: آنچه موجب شد دشمنان برای نابودی این کشور تلاش کنند، رویکرد محوری انقلاب برای احیای اسلام ناب محمدی است.

حجت الاسلام علاءالدینی همچنین به سوء قصد نافرجام منافقین به رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششم تیرماه سال ۶۰ اشاره کرد و گفت: گرچه دشمن هدفی غیر از دستیابی به اهداف خویش را نداشت ولی لطف و عنایت الهی توطئه شوم دشمن علیه رهبر معظم انقلاب اسلامی را درهم شکست.

وی با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) در خصوص اهداف دشمن، افزود: دشمن نه تنها با توطئه ها و دسیسه های خویش موجب شکست ملت ایران نشده بلکه باعث انسجام مردم این کشور از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*