۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 8295
  • ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۳
  • 365 بازدید
  • ارسال توسط :

فضای سبز شهری متعلق به همه شهروندان است

ری – ابتکار ورامین: مسئول فضای سبز شهرداری باقرشهر اماکن و فضاهای عمومی شهری را فضاهای متعلق به همه شهروندان دانست و گفت : عرصه عمومی شهری فضایی است که به نوعی در تملک و تعهد تک تک شهروندان است و همه شهروندان در حفظ و نگهداری آن سهیم هستند و وظیفه شرعی و اخلاقی […]

ری – ابتکار ورامین: مسئول فضای سبز شهرداری باقرشهر اماکن و فضاهای عمومی شهری را فضاهای متعلق به همه شهروندان دانست و گفت : عرصه عمومی شهری فضایی است که به نوعی در تملک و تعهد تک تک شهروندان است و همه شهروندان در حفظ و نگهداری آن سهیم هستند و وظیفه شرعی و اخلاقی دارند. متاسفانه گاهی بی مبالاتی وعدم حس مسئولیت در برابر این فضا منجر به تضییع حقوق همه شهروندان می شود.

به گزارش خبرنگار ما – رمضانعلی خدابنده لو، مسئول فضای سبز شهرداری باقرشهر با اشاره به حادثه آتش سوزی در محوطه فضای سبز پشت کارخانه انرژی که هفته گذشته، صورت گرفت در ادامه افزود: در آتش سوزی که توسط افراد ناشناس هفته گذشته در بیش از ۲۰۰ متر عرصه فضای سبز شهری صورت گرفت ، متاسفانه گیاهان زنده در آتش سوختند و حتی خاک این عرصه نیز دچار آسیب شد.

وی ضمن تقدیر از حضور به موقع نیروهای آتش نشانی شهرداری باقرشهر از شهروندان خواست تمام عرصه شهری را متعلق به خود بدانند و با نگهداری از این فضاها ، این منابع طبیعی را برای نسلهای بعدی نیز حفظ کنند.

گفتنی است بنا به گزارش آتش نشانی شهرداری باقرشهر ، نهم خرداد ماه درساعت ۱۶ و چهل دقیقه در حدود ۲۰۰ متر از فضای سبز شهر توسط افرادنشاسنای دچار حریق شد .

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*