۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 6583
  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱:۳۹
  • 144 بازدید
  • ارسال توسط :

فعالیت اداره محیط زیست در پردیس قابل لمس نیست

پردیس – ابتکار ورامین: امام جمعه شهرستان پردیس گفت: انگار اداره محیط زیست در پردیس مستقر نشده است و فعالیت این اداره در شهرستان در راستای رفع آلایندگی های زیست محیطی قابل لمس نیست. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پردیس خبر – حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در مورد […]

پردیس – ابتکار ورامین: امام جمعه شهرستان پردیس گفت: انگار اداره محیط زیست در پردیس مستقر نشده است و فعالیت این اداره در شهرستان در راستای رفع آلایندگی های زیست محیطی قابل لمس نیست.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پردیس خبر – حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در مورد آلایندگی های زیست محیطی در شهرستان پردیس گفت: صنایع و شیرابه های فاضلاب های صنعتی و زباله های صنعتی و خانگی با روانسازی در رودخانه ها، موج گسترده ای از آلودگی های زیست محیطی را به سمت این شهرستان هدایت کرده است.

وی با تاکید بر اینکه سهم سازمان محیط زیست در رفع آلایندگی های زیست محیطی پردیس پر رنگ است، تصریح کرد: متاسفانه انگار اداره ای تحت عنوان اداره محیط زیست در شهرستان پردیس دایر نشده است زیرا حرکتی جدی در این راستا دیده نمی شود.

امام جمعه شهرستان پردیس در خاتمه اظهار داشت: مسئولان باید بر خلاف گذشته در رفع غبار آلودگی زیست محیطی از آسمان شهرستان تلاش های زیادی را انجام دهند و مردم در این راستا سهمی ویژه دارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*