۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 3876
  • ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳
  • 138 بازدید
  • ارسال توسط :

فعالیت کانون پرورش فکری از اهمیت بالایی برخوردار است

قرچک- ابتکارآنلاین: دبیر ستاد غنی‌سازی اوقات فراغت شهرستان قرچک گفت: با توجه به تهدیدات ضد فرهنگی گسترده از سوی دشمنان نظام رشد فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اهمیت بالایی برخوردار است.   حسین قاسی‌زاده به‌ همراه علیرضا صدیق معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک با حضور در کانون پرورش فکری کودکان […]

قرچک- ابتکارآنلاین: دبیر ستاد غنی‌سازی اوقات فراغت شهرستان قرچک گفت: با توجه به تهدیدات ضد فرهنگی گسترده از سوی دشمنان نظام رشد فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

حسین قاسی‌زاده به‌ همراه علیرضا صدیق معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک با حضور در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرچک از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید کردند.

 

دبیر ستاد غنی‌سازی اوقات فراغت شهرستان قرچک در این بازدید اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های اصلی فرماندار به‌عنوان رئیس ستاد غنی‌سازی اوقات فراغت شهرستان قرچک، ساماندهی ارائه خدمات فرهنگی، ورزشی و تفریحی به ۶۴ هزار نونهال، نوجوان و جوانان بین ۵ تا ۲۰ سال شهرستان قرچک به‌عنوان جوان‌ترین شهرستان استان تهران است.

 

این مسئول با اشاره به اهمیت توجه به تربیت فرهنگی کودکان و نوجوانان گفت: با توجه به تهدیدات ضد فرهنگی گسترده که در سطح جامعه متوجه فرزندان ما شده، رشد فعالیت مجموعه‌هایی همچون کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

قاسی‌زاده استعدادهای کودکان و نوجوانان عضو این کانون در ارائه خلاقیت‌های فرهنگی، ادبی و هنری را نویدبخش آینده درخشان آن‌ها دانست و افزود: بی‌شک این موفقیت نتیجه همت بلند و سخت‌کوشی مسئولان و مربیان تلاشگر این کانون است.

 

برگزاری ۳۲ کلاس آموزشی در کانون پرورش فکری کودکان قرچک

 

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرچک در ادامه این بازدید اظهار داشت: در حال حاضر یک هزار و ۲۲۴ عضو با تعداد ۵۲۴ پسر و ۷۰۰ دختر در این کانون فعال هستند.

 

مرضیه جودکی گفت: در این کانون ۳۲ کلاس آموزشی در بخش‌های فرهنگی، ادبی، علمی و مذهبی فعال می‌باشد و همچنین حدود ۱۰ هزار جلد کتاب جهت استفاده اعضا در کتابخانه کانون وجود دارد.

 

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان قرچک در ادامه این بازدید در ارتباط با بخش‌های مختلف نمایشگاه محیط زیست که در کانون برپا است توضیحاتی ارائه کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*