۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 7798
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲:۰۴
  • 164 بازدید
  • ارسال توسط :

فعالیت کلیه باشگاه های ورزشی در پیشوا منوط به اخذ مجوز است

پیشوا – ابتکار ورامین: جلسه مربیان و مدیران بخش بانوان اماکن ورزشی خصوصی با محوریت مجوز و رعایت قوانین با حضور محسن خادمی رئیس اداره و فاطمه کاشانی معاون فنی ورزشی برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا- رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا در این نشست گفت: […]

پیشوا – ابتکار ورامین: جلسه مربیان و مدیران بخش بانوان اماکن ورزشی خصوصی با محوریت مجوز و رعایت قوانین با حضور محسن خادمی رئیس اداره و فاطمه کاشانی معاون فنی ورزشی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا- رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا در این نشست گفت: فعالیت کلیه باشگاههای ورزشی الزاما منوط به اخذ مجوز از کمیسیون ماده ۵ استان تهران است و با توجه به مساعدتهای انجام شده در گذشته ، امیدواریم در سال جدید آن دسته از اماکنی که هنوز نسبت به اخذ مجوز پیگیری نکرده اند هر چه سریعتر اقدام نمایند چرا که برابر مقررات با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

محسن خادمی در ادامه افزود: ما در مجموعه اداره ورزش وجوانان از بخش خصوصی و سرمایه گذاران در چهارچوب قانون حمایت کرده و تعامل کامل خواهیم داشت .

بیمه ورزشی باید سرلوحه کار باشگاهها باشد

سکاندار ورزش پیشوا خاطر نشان کرد: از آنجا که در هر گونه حادثه احتمالی که برای فرد ورزشکار رخ می دهد مربی و مدیر سالن مسئول پاسخگویی هستند لذا فعالیت در هر مکان ورزشی حتی برای لحظه ای اندک می بایست با ارائه کارت بیمه پزشکی ورزشی انجام شود و مربیان نیز باید دارای کارت مربیگری معتبر باشند .

وی با اشاره به تشکیل گروههای بازرسی در اداره ورزش وجوانان افزود: کلیه عزیزان می بایست با اداره ورزش وجوانان همکاری لازم را داشته باشند و از تجویز هرگونه دارو و نسخ پزشکی (لاغری و چاقی) جلوگیری نموده و در صورت مشاهده بازرسین و گزارش افراد باشگاه پلمپ خواهد شد.

گفتنی است در این نشست در خصوص حضور موسسین ،مربیان و مدیران در کلاس های آموزشی سالجاری مباحثی مطرح و مقرر شد طبق قوانین و ضوابط کلیه عزیزان در دوره های مذکور شرکت نمایند.

در پایان نیز پس از بحث و تبادل نظر ، سمیرا تاجیک به عنوان نایب رئیس هیئت همگانی شهرستان پیشوا منصوب گردید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*