۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 4688
  • ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۹:۵۸
  • 120 بازدید
  • ارسال توسط :

پژوهش باید زمینه‌ساز اشتغال، قدرت و ثروت‌آفرینی در کشور شود

پاکدشت- ابتکارآنلاین: جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته پژوهش و فن‌آوری شهرستان پاکدشت با حضور علیرضا قاسمی فرزاد فرماندار شهرستان پاکدشت، معاون برنامه‌ریزی و مالی، رؤسای ادارات و دانشگاه‌های شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری پاکدشت برگزار شد. علیرضا قاسمی‌فرزاد، فرماندار شهرستان پاکدشت در این جلسه ضمن تبریک هفته پژوهش به تمام پژوهشگران و محققان عرصه علم و […]

پاکدشت- ابتکارآنلاین: جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته پژوهش و فن‌آوری شهرستان پاکدشت با حضور علیرضا قاسمی فرزاد فرماندار شهرستان پاکدشت، معاون برنامه‌ریزی و مالی، رؤسای ادارات و دانشگاه‌های شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری پاکدشت برگزار شد.

علیرضا قاسمی‌فرزاد، فرماندار شهرستان پاکدشت در این جلسه ضمن تبریک هفته پژوهش به تمام پژوهشگران و محققان عرصه علم و دانش اظهار داشت: آغاز هفته پژوهش، فرصتی برای تمام افراد به‌ویژه جویندگان علم و دانش است تا در کنار هم از تجربیات یکدیگر به خوبی استفاده کرده و به تبادل فن‌آوری‌ها و آخرین دستاوردهای عرصه کاری خود بپردازند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه باید در جامعه شاهد هم‌افزایی تولید باشیم، گفت: لازم است تا در راستای پیاده‌سازی نقش علمی برای توسعه که مدنظر رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور است برنامه‌ریزی قابل توجهی برای گرامیداشت هفته پژوهش در شهرستان صورت گیرد.

فرماندار شهرستان پاکدشت عنوان کرد: مقام علم و دانش در جامعه امروزی بسیار والاست که این امر نشان‌دهنده این است که سرنوشت ملت ایران را دانشگاه‌ها و پژوهشگران رقم خواهند زد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید در هفته پژوهش فعالیت مناسبی داشته باشند، گفت: مقام معظم رهبری پیشرفت علم را زمینه‌ساز اقتدار سیاسی و اقتصادی در جامعه بین‌المللی می‌دانند، از همین رو بر همه مسئولان، واجب و تکلیف شرعی است که در هفته پژوهش فعالیت مناسبی داشته باشند.

قاسمی‌فرزاد تصریح کرد: هفته پژوهش تنها نباید منحصر به برگزاری جشنواره و همایش شود بلکه باید از نظر ایده‌پردازی به مقوله پژوهش توجه شود، چراکه پژوهش باید زمینه‌ساز اشتغال، قدرت و ثروت‌آفرینی برای کشور شود.

وی در این جلسه با اشاره به اینکه حضور کارآفرینان در هفته پژوهش سبب ارتقای بخش‌های مختلف می‌شود، گفت: حضور  کارآفرینان سبب ارتباط وسیع دانشگاه، صنعت و جامعه و تحکیم این روابط می‌شود.

فرماندار شهرستان پاکدشت بیان داشت: افراد باید در کسب دانش مکمل یکدیگر بوده، دست به دست هم داده تا به اهداف والاتری دست پیدا کنند.

وی با بیان اینکه هفته پژوهش و فن‌آوری فرصت مغتنمی است تا از زحمات پژوهشگران، مبتکران و مخترعان شهرستان که توانسته‌اند نقشی در حرکت رو به ‌جلوی کشور در عرصه‌های مختلف ایفا کنند قدردانی شود، گفت: طی مراسمی در هفته پژوهش از پژوهشگران برتر تقدیر می‌شود.

بر پایه این گزارش، در ادامه این جلسه سه کمیته اجرایی، علمی و اطلاع‌رسانی ستاد هفته پژوهش شهرستان تشکیل و اعضای آن مشخص شدند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*