۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 5091
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۰
  • 184 بازدید
  • ارسال توسط :

قاسمی فرزاد دیدار با خانواده های معظم شهدا روحیه بخش است

پاکدشت – ابتکارآنلاین: فرماندار پاکدشت در دیدار با خانواده شهداء ارمبویه از توابع بخش مرکزی گفت: دیداربا خانواده های معظم شهدا روحیه بخش است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از سایت فرمانداری پاکدشت – علیرضا قاسمی فرزاد در دیدار با خانواده معظم شهید در روستای ارمبویه از توابع بخش مرکزی اظهار داشت: دیدار با […]

پاکدشت – ابتکارآنلاین: فرماندار پاکدشت در دیدار با خانواده شهداء ارمبویه از توابع بخش مرکزی گفت: دیداربا خانواده های معظم شهدا روحیه بخش است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از سایت فرمانداری پاکدشت – علیرضا قاسمی فرزاد در دیدار با خانواده معظم شهید در روستای ارمبویه از توابع بخش مرکزی اظهار داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف ماست و حضور در کنار خانواده معظم شهدا توفیق الهی برای مسئولان نظام اسلامی است.

وی تصریح کرد: خون شهیدان والامقام وصبر و بردباری خانواده های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد .

054_thumb

فرماندار پاکدشت به هدف والا و پر ارزش شهدا از ایثار و مجاهدت در راه خدا اشاره کرد و اظهار داشت: اعتلای ارزشهای بلند اسلامی و پاسداری از میراث گرانبهای انقلاب آرمان شهدا بود .

مهندس قاسمی فرزاد تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی برای تلاش بیشتر در راه خدمتگزاری برای مردم، نیازمند دعای خانواده شهدا هستند و با حضور در کنار این بزرگواران، انرژی و روحیه برای کار بیشتر می گیرند.

وی گفت: شهدا چشم و چراغ انقلاب هستند و حضور با برکت آنان مایه سرافرازی و سربلندی است.

095_thumb

فرماندار پاکدشت همراه بخشدار مرکزی و مسئول امور ایثارگران با خانوادهای معظم شهیدان مجمود کردبچه ، اصغر محمودی رضا و کاظم صفری و جانباز گرانقدر عبدالهی د ر روستای ارمبویه از توابع بخش مرکزی دیدار و گفتگو نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*