۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ملارد
  • شناسه : 58099
  • ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
  • 12 بازدید
  • ارسال توسط :
قربانیان تیراندازی در عروسی به ۲ کودک افزایش یافت
قربانیان تیراندازی در عروسی به ۲ کودک افزایش یافت

قربانیان تیراندازی در عروسی به ۲ کودک افزایش یافت

ملارد- آبرومند: دادستان شهرستان ملارد گفت: تعداد کشته شدگان تیراندازی در عروسی این شهرستان با مرگ کودک مجروحی که ساچمه ها به کبدش اصابت کرده بود، به ۲ کودک رسید. به گزارش خبرنگار ما – مهدی جهانشیری افزود: تیراندازی در عروسی شهرستان ملارد ( شامگاه یکشنبه ) منجر به قتل یک کودک ۱۲ ساله و […]

ملارد- آبرومند: دادستان شهرستان ملارد گفت: تعداد کشته شدگان تیراندازی در عروسی این شهرستان با مرگ کودک مجروحی که ساچمه ها به کبدش اصابت کرده بود، به ۲ کودک رسید.

به گزارش خبرنگار ما – مهدی جهانشیری افزود: تیراندازی در عروسی شهرستان ملارد ( شامگاه یکشنبه ) منجر به قتل یک کودک ۱۲ ساله و زخمی شدن مادر مقتول و ۲ کودک ۹ و یک ساله شده بود.

 

وی یادآورشد: ساچمه های اسلحه وینچستر ( ساچمه ای ) به کبد کودک ۹ ساله اصابت کرده بود، به علت وخامت حال این کودک، به بیمارستان مسیح دانشوری منتقل شده بود.

 

جهانشیری ادامه داد: در آخرین اطلاعات دریافتی، به علت وخامت حال کودک، این دختر بچه ۹ ساله در بیمارستان جان باخت.

 

دادستان شهرستان ملارد گفت: پدری در تبعیت از رسمی غلط و در شرایط که حالت طبیعی نداشته، در استقبال از عروس خود، با اسلحه وینچستر خود تیراندازی کرده است.

 

وی با بیان اینکه این حادثه شامگاه یکشنبه رخ داد و مقتولان از اقوام خانواده عروس هستند، از دستگیری داماد و پدرش به جرم قتل و توقیف سلاح های بدون مجوز آنها خبر داد.

 

جهانشیری بر لزوم برچیده شدن رسم استفاده از سلاح در مراسم های عروسی تاکید کرد و تداوم آن را ضمن اصرار بر ادامه یک تخلف و حرکت غیر قانونی، موجب به خطر افتادن میهمانان این مراسم دانست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*