۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 9171
  • ۲۸ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۷
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :

قرچک نیازمند وحدت و همدلی مسئولان برای توسعه و رشد است

قرچک – ابتکار ورامین: نایب رئیس شورای شهر قرچک گفت: نام علی صادقی فرماندار قرچک قطعا با توجه به خدمات وی در کنار بزرگان و نام آوران شهرستان قرچک قرار گرفته و با توجه به داشتن روحیه مردم داری وی تبدیل به ذخیره ای ارزشمند برای قرچک گردیده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل […]

قرچک – ابتکار ورامین: نایب رئیس شورای شهر قرچک گفت: نام علی صادقی فرماندار قرچک قطعا با توجه به خدمات وی در کنار بزرگان و نام آوران شهرستان قرچک قرار گرفته و با توجه به داشتن روحیه مردم داری وی تبدیل به ذخیره ای ارزشمند برای قرچک گردیده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- علی بیات نایب رییس شورای شهر قرچک در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: شهرستان نوپای قرچک از دیرباز با مشکلات مختلفی دست به گریبان بوده که برای برون رفت از ان نیازمند مدیریت جهادی و خدمت صادقانه مسئولان و کمک مردم هستیم.

وی با اشاره به تغییرات در هرم مدیریتی فرمانداری قرچک گفت: نام مهندس علی صادقی فرماندار قرچک قطعا با توجه به خدمات وی در کنار بزرگان و نام آوران شهرستان قرچک قرار گرفته و با توجه به روحیه مردمی   ایشان وی تبدیل به ذخیره ای ارزشمند برای قرچک گردیده است.

وی تاکید کرد: قطعا در آینده شهروندان قرچکی به نیکی از ایشان یاد خواهند کرد و نام و یاد ایشان به پاس تلاش صادقانه وغیرتمندانه و پاک دستی همیشه در اذهان باقی می ماند.

بیات تصریح کرد: تعهد مهندس صادقی به شهر قرچک و تلاش ایشان برای ارتقای این شهر مثال زدنی و قابل تقدیر بود و من به عنوان عضو شورای شهر قرچک شاهد بودم که ایشان برای تخصیص بودجه با پشتکار و زحمت در حال رایزنی در استانداری تهران بودند.

رییس کمسیون فرهنگی شورای شهر قرچک افزود: صادقی برای به سرانجام رساندن پروژه های شهرستان قرچک که به دلیل نزدیکی به تهران و جذب جمعیت انبوه بسیار مهم ونیز به دلیل تنوع قومیتی به منزله یک استان است، بسیار تلاش کرد.

وی با اشاره به برخی از خدمات علی صادقی در فرمانداری قرچک گفت: در زمان حضور وی اقدامات مهمی برای حل مشکلات اساسی قرچک به ویژه ساخت بیمارستان دولتی ،مترو(قطارحومه ای)،شهرک صنعتی ،تبیین ضرورت احداث جمع آوری وتصفیه فاضلاب شهری و مشکلات دیگری که همه از ادوار و دولت های گذشته به جا مانده بود و نیز ارتباط لطیف با شهروندان محترم و احترام فوق العاده ای که به خانواده محترم شهدا داشتند، همگی تحسین برانگیز بود.

عضو شورای شهر قرچک بیان داشت: با درایت ایشان ادارات مستقر در شهرستان بدون هیچ حاشیه و تنش هماهنگ با هم و در راستای هم افزایی فعالیت می کردند به طوری که در سفر وزیر محترم صنایع جناب مهندس نعمت زاده ایشان شهادت دادند که این وحدت و هماهنگی مسئولان قرچک الگویی برای دیگرشهرها و استانها است .

علی بیات ادامه داد : اینها همه یادگار دوره حضور ایشان است و من به عنوان عضو شورای شهر قرچک به سهم خودم برای صادقی ضمن افسوس برای از دست دادنش آرزوی توفیق دارم که انصافا امید و تدبیر را در عمل نشان دادند.

وی ضمن خوش امدگویی به فرماندار جدید قرچک گفت: از همین لحظه دست فرماندار جدید را برای خدمت بیشتر به مردم می فشارم و یقیین دارم که امروز که به همت سربازان دیپلماسی کشور فصلی جدید در تاریخ کشور رقم خورده است ایشان هم درجهت تکمیل زحمات فرماندار قبلی واجرایی شدن برنامه های دولت خدمتگزار و ارتقای سطح زندگی و رفاه شهروندان از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

قابل ذکر است علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک طی حکمی از سوی استاندار تهران به عنوان فرماندار جدید پاکدشت معرفی شد و مسعود مرسلی پور نیز به عنوان فرماندار جدید قرچک معرفی گردید.

مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید قرچک روز دوشنبه با حضور هاشمی استاندار تهران در فرمانداری قرچک برگزار خواهد شد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*