۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5975
  • ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۲
  • 202 بازدید
  • ارسال توسط :

قضاوت ۱۲ داور بین المللی پایتخت در مسابقات تکواندو جام فجر

تهران – ابتکار ورامین: مسابقات تکواندوی جام فجر در ۲ بخش بانوان و آقایان از سه شنبه (۲۸ بهمن ماه) در خانه تکواندو آغاز و ۱۲ داور بین المللی پایتخت در این رقابتها به قضاوت می پردازند. به گزارش خبرنگار ما – بیست و ششمین دوره مسابقات تکواندوی جام فجر آقایان و هشتمین دوره مسابقات […]

تهران – ابتکار ورامین: مسابقات تکواندوی جام فجر در ۲ بخش بانوان و آقایان از سه شنبه (۲۸ بهمن ماه) در خانه تکواندو آغاز و ۱۲ داور بین المللی پایتخت در این رقابتها به قضاوت می پردازند.

به گزارش خبرنگار ما – بیست و ششمین دوره مسابقات تکواندوی جام فجر آقایان و هشتمین دوره مسابقات تکواندوی جام فجر بانوان (G1) به میزبانی خانه تکواندو آغاز می شود که براساس اعلام کمیته داوران فدراسیون تکواندو،۱۲ داور بین المللی از استان تهران در بخش آقایان حسینعلی نظری،داود فلاح،اصغر فتحی،حسینعلی نعیمی،مرتضی صدفیان و حسین جاهد و در بخش بانوان مریم عربی،فاطمه بابایی،سیده مرجان طاهری،مریم آذر مهر،مژگان زندی و پروانه محمد تقی پور طهرانی بر روی شیاپ چانگ مسابقات بین المللی جام فجر به قضاوت خواهند پرداخت.

جلسه تئوری و عملی داوران این رقابتها، امروز (دوشنبه) ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۵:۴۵ (تئوری) و ۱۷:۳۰ الی ۱۸:۳۰ (عملی) در خانه تکواندو پیگیری می شود.

(منبع خبر: اداره کل ورزش و جوانان استان تهران)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*