۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 27636
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۴
  • 104 بازدید
  • ارسال توسط :
لزوم اخذهولوگرام توسط مؤسسات خیریه برای جمع آوری زکات فطره درقرچک
لزوم اخذهولوگرام توسط مؤسسات خیریه برای جمع آوری زکات فطره درقرچک

لزوم اخذهولوگرام توسط مؤسسات خیریه برای جمع آوری زکات فطره درقرچک

قرچک- آبرومند: معاون سیاسی انتظامی فرماندار قرچک تأکید کرد: مؤسسات خیریه برای جمع آوری زکات فطره در قرچک باید از کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان هولوگرام مربوطه را دریافت کنند. به گزارش خبرنگار ما – علیرضا جعفری پیش از ظهر سه شنبه در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان ضمن عرض تسلیت […]

قرچک- آبرومند: معاون سیاسی انتظامی فرماندار قرچک تأکید کرد: مؤسسات خیریه برای جمع آوری زکات فطره در قرچک باید از کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان هولوگرام مربوطه را دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار ما – علیرضا جعفری پیش از ظهر سه شنبه در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان ضمن عرض تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان، اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده در خصوص جمع‌آوری زکات فطره و به منظور جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از نیات خیر مردم بایستی مؤسسات خیریه پس از دریافت مجوز جمع‌آوری، هولوگرام‌هایی را که توسط کمیته امداد طراحی شده را دریافت و بر روی صندوق‌های جمع‌آوری زکات فطره خود نصب کنند و به این ترتیب فقط پایگاه‌ها و مؤسساتی مجاز به جمع آوری زکات فطره هستند که دارای هولوگرام مربوطه باشند.

 

وی در ادامه به موضوع برگزاری جشنواره سراسری کتابخوانی رضوی اشاره کرد و گفت: جشنواره رضوی اقدام ارزشمندی در جهت ترویج فرهنگ مطالعه و آشنایی گروه‌های سنی مختلف با سنت اهل بیت (ع) و به ویژه سیره و روش زندگانی ولی نعمتمان امام هشتم شیعیان (ع) است، از این رو همه باید به برگزاری پرشور آن کمک کنیم.

 

معاون فرماندار قرچک ادامه داد: کلیه ادارات به منظور شرکت پرشور در جشنواره کتابخوانی رضوی ضمن همکاری با اداره کتابخانه های عمومی، نسبت به تشویق کارکنان و خانواده‌های آنان در مسابقات این جشنواره اقدام کنند.

 

جعفری به برخی موضوعات اجتماعی و سلامت از جمله برگزاری پویش ملی کنترل فشار خون اشاره کرد و از همه ادارات خواست همکاری لازم را با شبکه بهداشت و درمان داشته باشند.

 

وی همچنین با توجه به تشکیل کمیته پژوهشی مسائل اجتماعی و فرهنگی اذعان کرد: هر یک از ادارات بایستی کارشناس علاقه مند به مسائل پژوهشی در حوزه آسیب‌های اجتماعی را به فرمانداری معرفی تا ضمن ارائه راهکار جهت کاهش آسیب‌ها و معضلات اجتماعی، در انجام پژوهش‌های میدانی ادارات متولی را یاری دهند.

 

گفتنی است این جلسه با حضور بخشدار مرکزی و دیگر رؤسای ادارات با محوریت نحوه برگزاری مسابقه بزرگ جشنواره کتابخوانی رضوی، بررسی نحوه جمع آوری زکات فطره سال ۱۳۹۸ و تشکیل کمیته پژوهشی در خصوص مسائل اجتماعی و فرهنگی برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*