۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28368
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
  • 120 بازدید
  • ارسال توسط :
لزوم افزایش فعالیت اجرایی دستگاهها جهت بالابردن سطح آموزش در پردیس
لزوم افزایش فعالیت اجرایی دستگاهها جهت بالابردن سطح آموزش در پردیس

لزوم افزایش فعالیت اجرایی دستگاهها جهت بالابردن سطح آموزش در پردیس

پردیس- آبرومند: فرماندار پردیس بر لزوم افزایش فعالیت اجرایی دستگاههاجهت بالابردن سطح آموزش در پردیس تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ما – عبدالعظیم رضایی ظهر چهارشنبه در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش پردیس در سال ۹۸ طی سخنانی اظهار داشت: آن طور که شایسته و بایسته بوده به آموزش و پرورش بها نداده ایم […]

پردیس- آبرومند: فرماندار پردیس بر لزوم افزایش فعالیت اجرایی دستگاههاجهت بالابردن سطح آموزش در پردیس تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – عبدالعظیم رضایی ظهر چهارشنبه در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش پردیس در سال ۹۸ طی سخنانی اظهار داشت: آن طور که شایسته و بایسته بوده به آموزش و پرورش بها نداده ایم و دلیل آن هم مسائلی مانند دفاع مقدس و دوران سازندگی بوده است.

 

رضایی افزود: بسیاری از کشورهایی که به رشد رسیده اند از راه علم و دانش و تعلیم در مدارس بوده است اما آموزش و پرورش ما در ساختار و محتوا دچار مشکل است، چرا که حجم انبوهی از کتاب و درس را به خورد دانش آموز می دهیم و از درس زندگی غافل هستیم و آموزش و پرورش هم بنا به مشکلاتی که دارد همواره به دنبال حل مسائل و مشکلات خود است.

 

فرماندار پردیس گفت: همه ما می دانیم که آموزش و پرورش چند سال است حتی یک ریال هم به مدارس پرداخت نمی کند لذا از آموزش و پرورش پردیس می خواهم نو آوری و خلاقیت داشته باشد.

 

وی با تاکید بر اینکه همه مسئولان و مدیران باید کمی اجرایی تر فعالیت کرده و کمک کنند تا مدارس پردیس و اموزش و پرورش به سطح کیفی مطلوبی برسد بیان داشت: افرادی بوده اند در آموزش و پرورش که در آستانه نابودی بوده و با یک رفتار صحیح نجات پیدا کرده اند و بالعکس این موضوع را هم شاهد بوده ایم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*