۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 8832
  • ۰۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۷
  • 192 بازدید
  • ارسال توسط :

لزوم توجه شهروندان به خطرات دپوی ضایعات در منازل و اماکن تجاری

ری – ابتکار ورامین: طی هفته‌ای که گذشت بارها زنگ آتش‌نشانی باقرشهر به صدا درآمد و این اتفاق خبر از حریق ضایعات در منازل مسکونی یا اماکن تجاری می‌داد . به گزارش خبرنگار ما – حریق منزل سکونی واقع در روستای گل حصار به علت جمع‌آوری ضایعات کاغذ و پلاستیک ،حریق در منزل مسکونی در […]

ری – ابتکار ورامین: طی هفته‌ای که گذشت بارها زنگ آتش‌نشانی باقرشهر به صدا درآمد و این اتفاق خبر از حریق ضایعات در منازل مسکونی یا اماکن تجاری می‌داد .

به گزارش خبرنگار ما – حریق منزل سکونی واقع در روستای گل حصار به علت جمع‌آوری ضایعات کاغذ و پلاستیک ،حریق در منزل مسکونی در خیابان قمر بنی‌هاشم باقرشهر به علت دپوی ضایعات در بام خانه ،حریق ضایعات کاغذ و برگ درخت در تالار پذیرایی نگین طلایی باقرشهر ،حریق ضایعات پلاستیک در کمربندی دوم کهریزک ،حریق مجدد منزل مسکونی در روستای گل حصار به علت دپوی ضایعات پلاستیک ازجمله مواردی است که دریک هفته گذشته اتفاق افتاده است .

در همین راستا مسئول آتش‌نشانی شهرداری باقرشهر در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : بیشتر این حوادث به علت بی‌احتیاطی و منفعت‌طلبی افراد صورت می‌گیرد که با این کار هم جان خود و هم جان دیگر شهروندان را در معرض خطر قرار می‌دهند .

شفیعی با اشاره به لزوم توجه شهروندان به خطرات دپوی ضایعات در منازل مسکونی گفت :چنانچه شهروندی به علت منفعت‌طلبی خود جان شهروندان را در معرض خطر قرار دهد از طریق مبادی زی ربط با او برخورد خواهد شد .

وی در پایان از شهروندان خواست ضمن توجه به نکات ایمنی که ضامن جان و سلامتی آن‌هاست از جمع‌آوری ضایعات و نگهداری آن در محیط زندگی جدا خودداری کنند و در صورت مشاهده این موضوع را از طریق ۱۳۷ شهرداری باقرشهر باشند .

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*