۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سمنان » عناوین اصلی
  • شناسه : 60814
  • ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۶
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
لزوم رفع دغدغه‌ خانواده‌ها در خصوص بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه‌ها
لزوم رفع دغدغه‌ خانواده‌ها در خصوص بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه‌ها

لزوم رفع دغدغه‌ خانواده‌ها در خصوص بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه‌ها

سمنان – آبرومند: استاندار سمنان با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها در هفته آتی بر لزوم رفع دغدغه‌های خانواده‌ها در خصوص بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه‌ها تاکید کرد. به گزارش خبرنگار آبرومند – سید محمدرضا هاشمی در آیین اختتامیه و تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر در جشنواره شهید رجایی استان سمنان،اظهار کرد: دانشگاه […]

سمنان – آبرومند: استاندار سمنان با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها در هفته آتی بر لزوم رفع دغدغه‌های خانواده‌ها در خصوص بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه‌ها تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – سید محمدرضا هاشمی در آیین اختتامیه و تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر در جشنواره شهید رجایی استان سمنان،اظهار کرد: دانشگاه های استان و آموزش و پرورش با توجه به آموزش حضوری در سال تحصیلی جدید، تمامی ظرفیت‌ها را به منظور آماده سازی تمامی امکانات برای دانشجویان و دانش آموزان و رفع دغدغه خانواده‌ها بکار گیرند.

وی با بیان اینکه جشنواره شهید رجایی با تاسی از منش شهید رجایی در راه خدمت به مردم به صورت استانی و کشوری برگزار می شود، اظهار کرد: امروز وظیفه داریم با وقف وقت خود و تلاش بی وقفه، بالاترین سرمایه نظام که همان اعتماد مردم است را احیاء کنیم.

وی ادامه داد: با همکاری تمامی دستگاه های متولی امر، بالغ بر ۵۰ واحد تولیدی راکد در سطح استان که به صورت ۱۰۰ درصد تعطیل بودند با اقدامات صورت گرفته به چرخه تولید بازگشته و فرصت اشتغال مطلوبی را برای نیروی کار استان فرآهم کرد.

هاشمی افزود: در حوزه نهضت ملی مسکن نیز که از تاکیدات مقام معطم رهبری و ریاست  جمهوری است، اقدامات در استان به تبعیت از سیاست های دولت به منظور رفع دغدغه اصلی مردم در حال انجام است.

وی عنوان کرد: مردم نجیب و عزیز استان همراهی بسیار مطلوبی را با سیاست های دولت آیت الله رئیسی داشتند که در اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها با همراهی بسیار خوب مردم، کسبه و اتاق اصناف، شاهد موفقیت مطلوبی بودیم.

استاندار سمنان تاکید کرد: برای تامین‌ آب در استان باید گامهای بسیار مهمی را به منظور برطرف نمودن دغدغه مردم برداریم که به همین واسطه این مهم به صورت ویژه مَد نظر قرار دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: موکب رسانه ای فجر استان یکی از موکب‌های ارزشمند در بحث پیاده روی اربعین حسینی سال جاری در مسیر پیاده روی در کشور عراق بود که در بحث پوشش رسانه ای سایر استان ها نیز یاری رسان بود.

هاشمی تصریح کرد: موکب سفید پوشان متشکل از پزشکان و پرستاران استان که در بحث ویزیت و درمان زائران اربعین حسینی در کشور عراق و مسیر پیاده روی ورود کردند، امری بسیار ارزشمند و حائز اهمیت بود.

وی در ادامه اظهار کرد: از واحدهای تولیدی و صنعتی استان که در بحث کمک و یاری به موکب های اربعین حسینی در داخل و خارج کشور اهتمام ویژه داشتند، تقدیر و تشکر می کنم.

استاندار سمنان گفت: بخش خصوصی برای تهیه و تامین و همچنین حمل و نقل کالاهای مورد نیاز موکب های پذیرایی در پیاده روی اربعین حسینی از استان، تلاش ویژه ای داشتند.

استاندار سمنان در پایان ضمن تقدیر از تلاش تک تک مدیران استان، گفت: ارتباط مستمر و چهره به چهره با مردم، سفر به شهرستان ها و روستاها، پیگیری مصوبات سفر و سایر موارد از جمله شاخص های ارزیابی در حوزه جشنواره شهید رجایی در استان بوده است.

(منبع: ایسنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*