۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » گلستان
  • شناسه : 58117
  • ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
ماده مخدر «گُل» از لحاظ تخریب همتراز شیشه است/ برخی از مواد مخدر توحش زاست
ماده مخدر «گُل» از لحاظ تخریب همتراز شیشه است/ برخی از مواد مخدر توحش زاست

ماده مخدر «گُل» از لحاظ تخریب همتراز شیشه است/ برخی از مواد مخدر توحش زاست

گلستان – آبرومند: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان با بیان اینکه ماده مخدر گل از لحاظ تخریب همتراز شیشه است، گفت: متأسفانه ماده مخدر گل را بیشتر بانوان و نوجوانان مصرف می کنند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – مهدی طالبی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه […]

گلستان – آبرومند: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان با بیان اینکه ماده مخدر گل از لحاظ تخریب همتراز شیشه است، گفت: متأسفانه ماده مخدر گل را بیشتر بانوان و نوجوانان مصرف می کنند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – مهدی طالبی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهار کرد: مواد مخدر از چهار بحران اصلی جهان و تهدیدی استراتژیک و چندوجهی و با علل و عوامل مختلف است و می توان به آن به عنوان یک تهدید با ستیز دائمی و بلند مدت به آن نگاه کرد؛ تهدیدی که هوشمند است و با شرایط روز حرکت می کند و برای زنده ماندن خود از تکنولوژی روز بهره گیری می کند و تمام طبقات جامعه را مورد هدف قرار می دهد.

 

وی با بیان اینکه مواد مخدر ابزاری برای نسل کشی نیروهای مولد و متلاشی کردن لایه های مختلف اجتماعی است، گفت: با این نگاه باید این را مطرح کنیم که تبدیل مواد مخدر به روانگردان ها یک ابزار سیاسی و اقتصادی است، مواد مخدر صنعتی حجم پایین تر، سوددهی بیشتر و تخریب شدیدتر به دنبال دارد.

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان با بیان اینکه برخی مواد مخدر در کنار توهم‌زایی، توحش به وجود آورد، تصریح کرد: با توجه به این مهم مواد مخدر تنها به فرد مربوط نیست چراکه برخی از مصرف کنندگان با مصرف این مواد به جرایمی مرتکب شدند که باور آن سخت است.

 

طالبی با بیان اینکه تنوع مواد مخدر نشان می دهد با سیستم هوشمندی مواجه هستیم، گفت: یک سطح از اقدامات و هزینه های مواد مخدر مربوط به حوزه های اجتماعی است و اگر قرار باشد واقع بین باشیم کشور به واسطه اعتیاد سالانه به طور مستقیم و غیرمستقیم ۱۶۷ هزار میلیارد تومان خسارت می دهد.

 

وی با بیان اینکه ۶۰ درصد جمعیت زندانیان ما را معتادان تشکیل می دهند، بیان کرد: متأسفانه امروز با کاهش سن سوءمصرف مواد مخدر، هدفگذاری برای نوجوانان و جوانان و زنانه کردن شیب آسیب های مواد مخدر مواجه هستیم، سیگار و دخانیات دروازه ورود به اعتیاد است و با قلیان و قلیان سراها قبح دود در بین بانوان شکسته شد.

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان با بیان اینکه مواد مخدر تهدیدی برای امنیت است و به ابزاری برای ضربه زنی و براندازی تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: میانگین ۱۳.۷ درصدی شیوع اعتیاد در گلستان عددی قابل تامل است، متأسفانه سازمان های بین المللی در مقابله با مواد مخدر به وظایف ذاتی خود عمل نمی کنند و ایران حتی در حوزه مبارزه با مواد مخدر دچار تحریم های ظالمانه است.

 

طالبی با بیان اینکه ماده مخدر گل از لحاظ تخریب همتراز شیشه است، بیان کرد: متأسفانه ماده مخدر گل را بیشتر بانوان و نوجوانان مصرف می کنند، وقتی اسم ماده مخدر می آید افراد تصور می کنند که این ماده یک نوع گیاه است حال آنکه اینطور نیست و کاملا اعتیادآور و مخرب است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*