۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 27315
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵
  • 377 بازدید
  • ارسال توسط :
مامور قلابی در “پاکدشت” دستگیر شد
مامور قلابی در “پاکدشت” دستگیر شد

مامور قلابی در “پاکدشت” دستگیر شد

پاکدشت – آبرومند: فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که تحت عناوین مختلف دولتی و نظامی اقدام به کلاهبرداری می کرد، خبر داد. به گزارش خبرنگار ما-   سردار عبدالرضا ناظری در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از آنها توسط فردی که خود را مسئول دولتی و یا […]

پاکدشت – آبرومند: فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که تحت عناوین مختلف دولتی و نظامی اقدام به کلاهبرداری می کرد، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما-   سردار عبدالرضا ناظری در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از آنها توسط فردی که خود را مسئول دولتی و یا یک مقام نظامی معرفی می کرد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان “پاکدشت” قرار گرفت.

 

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، هویت اصلی فردی را که اقدام به جعل عناوین می کرد، شناسایی و پس استعلام از سوابق وی مشخص شد که او علاوه بر ۹ فقره سابقه کلاهبرداری در پرونده خود دارای ۲۵  شاکی در شهرهای مختلف کشور نیز است.

 

سردار ناظری تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات فنی و تخصصی و با تلاش شبانه روزی موفق به شناسایی محل اختفاء متهم در استان قم شدند که با هماهنگی قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان “پاکدشت” منتقل کردند.

 

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان با اشاره به اینکه با مراجعه مال باختگان تاکنون کلاهبرداری متهم در حدود ۳میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*