۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 8851
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۹
  • 188 بازدید
  • ارسال توسط :

مبارزه با قاچاق مهمترین راه تحقق اقتصاد مقاومتی است

ورامین – ابتکار ورامین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از مهمترین راه های برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – فرامرز تاجیک معاون سیاسی […]

ورامین – ابتکار ورامین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از مهمترین راه های برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – فرامرز تاجیک معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ورامین گفت : تبلور فرمایشات مقام معظم رهبری در تحقق شعار اقتصاد است و این امر زمانی محقق خواهد شد که آحاد مردم و مسئولین با حرکتی جهادی در برطرف نمودن مشکلات اقتصادی تلاش نموده و با بهره گیری از توان داخلی در برابر مشکلات ایستادگی نمایند .

وی گفت : در اقتصاد مقاومتی همه وظیفه دارند تا در زمینه تولید وسازندگی تلاش نموده و با خرید اجناس داخلی از تولید ملی و سرمایه ایرانی حمایت نمایند .

وی یکی از راههای حمایت از تولید ملی رامبارزه با قاچاق کالا یاد کرد و افزود : تولیدکنندگان باید با ارتقاء کیفیت اجناس تولیدی مصرف کنندگان را به خرید کالای ایرانی ترغیب نموده و به همان میزان مدیران باید با حمایت و پشتیبانی از سرمایه گزاران در مبارزه با قاچاق کالا تلاش مضاعف داشته باشند .

تاجیک از پدیده شوم قاچاق کالا به عنوان یک معضل بزرگ اقتصادی یاد کرد و افزود :این پدیده به عنوان یک عارضه اقتصادی عوارض و تبعات متعددی در بخشهای اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و غیره بر جای می گذارد.

وی افزود : اصناف و تعزیرات باید با بازرسی مداوم در زمینه تنظیم بازار ، ارزیابی عملکرد فصلی کمیته مبارزه با قاچاق کالا، انجام بازدیدهای میدانی از عملکرد اعضاء، شناسایی محلهای دپو غیرقانونی سوخت و تبلیغ و تشویق مردم در استقبال از کالاهای داخلی،پیگیری اقدامات فرهنگی از طریق دستگاههای فرهنگی در برابر قاچاق کالا مقابله نمایند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*