۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 28027
  • ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
  • 291 بازدید
  • ارسال توسط :
مبارزه و مقاومت در برابر شیاطین و طاغوت وظیفه همه مسلمانان است
مبارزه و مقاومت در برابر شیاطین و طاغوت وظیفه همه مسلمانان است

مبارزه و مقاومت در برابر شیاطین و طاغوت وظیفه همه مسلمانان است

دماوند- آبرومند: امام جمعه دماوند گفت: مبارزه و مقاومت در برابر شیاطین و طاغوت وظیفه همه مسلمانان است.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر – حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی در خطبه های عید سعید فطر با اشاره به اینکه عید سعید فطر عید وحدت مسلمین برای مبارزه با مستکبرین است اظهار […]

دماوند- آبرومند: امام جمعه دماوند گفت: مبارزه و مقاومت در برابر شیاطین و طاغوت وظیفه همه مسلمانان است.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر – حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی در خطبه های عید سعید فطر با اشاره به اینکه عید سعید فطر عید وحدت مسلمین برای مبارزه با مستکبرین است اظهار داشت: این روز روز اجتماع و همیاری مسلمانها است، روز عید فطر روزی است که مسلمانان باید گردهم آیند و خدا را به خاطر نعمت هایش تعظیم کنند و در مقابل ظالمین به ایستند و به یکدیگر کمک کند.

 

فتاح دماوندی افزود: کمک به یکدیگر و رحم بین مردم با پرداخت صدقه و زکات فطره و انفاق انجام می‌شود چون روش زندگی پیامبر و ائمه این چنین بوده است.

 

وی بیان داشت: در این اجتماع عظیم باید از شیطان های جن و انس برائت بجوییم، باید از شیطان ابراز نفرت کنیم و از ظالمان زمان برائت جویی کنیم چنانچه خدای متعال رحمت خود را از آنها دریغ می دارد.

 

امام جمعه دماوند بیان داشت: در قرآن کریم خداوند شیاطین، کافرین، کتمان کنندگان حقایق و آزاردهندگان رسول خدا و ستمکاران و مفسدین فی الارض و نسبت دهندگان دروغ به خداوند را لعنت کرده است و امروز آمریکا و اسرائیل و سعودی ها همان شیاطین انس هستند که ستمکار و مفسد فی الارض و آزاردهنده مسلمین و آزاردهنده رسول خدا و کتمان کنند حقیقت هستند.

 

فتاح دماوندی با اشاره به اینکه آمریکا و اسرائیل دروغگویانی هستند که مردم را به سوی آتش جهنم سوق می‌دهند افزود: خداوند آنان را لعنت کرده است عید فط فرصت مناسبی برای اتحاد علیه طاغوت های جهانی است که می‌تواند زمینه‌ساز حکومت عدالت گستر امام زمان باشد چون تا زمانی که مسلمانان برای ظلم ستیزی و ذلت ناپذیری به اتفاق نظر و عمل نرسند و خود را برای امام منتظر آماده نکنند آن امام آسمانی ظهور نخواهد کرد.

 

وی گفت: لذا در دعای شریف می‌خوانیم خدایا ما رفت و اشتیاق داریم و آن دولت کریمه ای که در آن دولت اسلام و مسلمین را از لذت بخش و منافقین را در آن دولت ذلیل گردانیم و امید داریم که در چنین حکومتی ما را از دعوت کنندگان به طاعت خود و راهبران به سوی راحت قرار دهید و بدین وسیله کرامت دنیا و آخرت را روزی ما گردانی انشاالله با صبر و پایداری در راه حق مقدمات ظهور را فراهم کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*