۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 27744
  • ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
  • 199 بازدید
  • ارسال توسط :
مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت از زندانی ها در شهریار برگزار شد
مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت از زندانی ها در شهریار برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت از زندانی ها در شهریار برگزار شد

شهریار- آبرومند: به مناسبت سالروز حمایت از خانواده های زندانیان، مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت از زندانی ها در شهریار برگزار شد.   به گزارش خبرنگار به نقل از مهر، – شامگاه چهارشنبه مراسم حمایت از خانواده‌های زندانیان با حضور محمودی شاه نشین نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، طاهری فرماندار شهریار، مروج امام جمعه […]

شهریار- آبرومند: به مناسبت سالروز حمایت از خانواده های زندانیان، مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت از زندانی ها در شهریار برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار به نقل از مهر، – شامگاه چهارشنبه مراسم حمایت از خانواده‌های زندانیان با حضور محمودی شاه نشین نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، طاهری فرماندار شهریار، مروج امام جمعه شهر اندیشه، عسگری پور دادستان شهریار، حسینی رئیس دادگستری، اعضای شواری اسلامی و شهرداران ۷ شهر شهریار در شهریار برگزار شد.

 

رئیس دادگستری شهرستان شهریار در ابتدای مراسم ضمن قدردانی از اعضای انجمن زندانیان به خصوص کلهر مدیر عامل این انجمن گفت: انجمن حمایت از زندانیان شهرستان شهریار در راستای حمایت از خانواده‌های زندانیان فعالیت‌های خوبی را در کارنامه خود دارد.

 

فاضل حسینی دراین باره اظهار داشت: امروز خانواده‌های زندانیان نیازمند حمایت هستند و هر یک از افراد به اندازه توان خود باید ازاین اقشار حمایت کند.

 

حجت الاسلام سید علی مروج امام جمعه شهر اندیشه شهریار نیز در ادامه بخشش و رحمت را لازمه شایستگی انسان‌ها برشمرد و گفت: همانطور که ما انتظار رحمت و بخشش از گناهان را از خداوند متعال داریم ما نیز بایستی دیگران را بخشیده و با کمک مشکلات آنها را حل کنیم.

 

وی ادامه داد: گذشت و قدرشناسی از خصلت انسان‌های خوب است و امیدواریم که با تبیین این فرهنگ بتوانیم جامعه‌ای امن و آرام داشته باشیم.

 

مدیر عامل انجمن حمایت از زندان‌ها در آخر این مراسم به بخشی از عملکرد این سازمان پرداخت و گفت: انجمن حمایت از زندانیان شهریار یکی از انجمن‌های فعال، پویا و موفقی است که اعضای آن خیرین و معتمدان شهرستان هستند.

 

نصرت کلهر ادامه داد: انجمن از حمایت‌های بودجه دولتی محروم است و این خیرین هستند که با عنایت و توجه خود باعث فعال و پویایی انجمن شده‌اند.

 

کلهر یاد آور شد: تعامل انجمن با سازمان‌های زندان‌ها بسیار خوب بوده که همین ارتباط باعث نتایج خوبی برای شهرستان شده است و در سال ۹۷ در آمد سالیانه انجمن ۸۷۰ میلیون تومان بود که این درآمد کمک به خانواده‌های زندانیان، برگزاری کلاس‌های مشاوره‌ای و اجرای طرح‌های درآمدزا پایدار برای این انجمن بوده است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*