۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 8970
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۱۸
  • 129 بازدید
  • ارسال توسط :

محسن حاجی عزیزی سرپرست بنیاد مسکن شهرستان دماوند شد

دماوند – ابتکار ورامین: با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران در دفتر فرماندار شهرستان دماوند، محسن حاجی عزیزی به‌عنوان سرپرست جدید بنیاد مسکن شهرستان دماوند معرفی شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- فرماندار شهرستان دماوند در این نشست ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی (ع) اظهار داشت: […]

دماوند – ابتکار ورامین: با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران در دفتر فرماندار شهرستان دماوند، محسن حاجی عزیزی به‌عنوان سرپرست جدید بنیاد مسکن شهرستان دماوند معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- فرماندار شهرستان دماوند در این نشست ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی (ع) اظهار داشت: شهرستان دماوند از ویژگی‌های خاصی درزمینهٔ عملکرد بنیاد مسکن ازجمله بافت روستاها و تعداد زیاد روستاها مواجه است.

ناصر محمودی فرد افزود: با توجه به ویژگی‌های حوزه روستایی شهرستان، ارتباط مردم با مجموعه بنیاد مسکن زیاد است و مردم انتظار دارد در این حوزه از خدمات مطلوبی توسط بنیاد مسکن بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به مشکلات ساخت‌وسازهای غیرمجاز در شهرستان تصریح کرد: شهرستان دماوند به علت نزدیکی به تهران و ویژگی‌های خاص اقلیمی، ساخت‌وسازهای غیرمجاز زیادی در آن انجام می‌شود که سیاست شهرستان، مدیریت این ساخت‌وسازها با راهکار پیشگیری و تخریب است که بنیاد مسکن می‌تواند نقش مؤثری در این زمینه داشته باشد.

فرماندار شهرستان دماوند خاطرنشان ساخت: هرچه تعامل بنیاد با مردم، شوراها و دهیاری‌ها، بخشداران و فرمانداری شهرستان بیشتر باشد می‌توان با همفکری و به‌دوراز تنش‌های رایج منافع مردم و بنیاد مسکن را تأمین کرد و خدمات بهتری به مردم شهرستان ارائه داد.

 dama

محمودی فرد با اشاره به‌ضرورت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام بنیاد مسکن در شهرستان دماوند اظهار داشت: برخی پروژه‌ها همچون مسکن جوانان و بازنگری طرح‌های هادی در برخی روستاها، پروژه‌هایی است که طی سالهای گذشته تعریف‌شده که ضروری است جهت تکمیل آن اقدامات لازم صورت گیرد.

وی در ادامه افزود: با توجه به محدودیت مالی و اعتباری دولت، بنیاد مسکن جهت تسریع در انجام پروژه‌های خود می‌تواند از کمک شوراها و دهیاری‌ها به‌منظور تأمین منابع مالی استفاده نماید.

فرماندار شهرستان دماوند وضعیت برخی روستاهای شهرستان را در حوزه اقتصادی مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت: در برخی روستاهای شهرستان شاهد مهاجرت معکوس هستیم اما مشکلی که وجود دارد ثابت بودن بافت روستاها است که لازم است به‌سرعت موردبازنگری و افزایش بافت قرار گیرد.

محمودی فرد همچنین از مدیرکل بنیاد مسکن استان و مدیران این مجموعه خواست تا نسبت به تکمیل پروژه مسکن مهر مهرآباد اقدامات لازم را انجام دهند و بخش عمده مشکلات مردم در این پروژه را مرتفع سازند.

فرماندار شهرستان دماوند در پایان ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های حسین کیانی سرپرست قبلی بنیاد مسکن شهرستان، برای محسن حاجی عزیزی سرپرست جدید این اداره آرزوی موفقیت نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*