۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 60827
  • ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۸:۵۳
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
محصولات پتروشیمی در صدر صادرات
محصولات پتروشیمی در صدر صادرات

محصولات پتروشیمی در صدر صادرات

بجنورد- آبرومند: مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از مثبت بودن تراز تجاری استان خبر داد و گفت: ۶۵ درصد صادرات خراسان شمالی را محصولات پتروشیمی تشکیل می‌دهد.   به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر – حسین حاجی بگلو اظهار کرد: تراز تجاری این استان با توجه به صادرات ٧٠ میلیون دلاری […]

بجنورد- آبرومند: مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از مثبت بودن تراز تجاری استان خبر داد و گفت: ۶۵ درصد صادرات خراسان شمالی را محصولات پتروشیمی تشکیل می‌دهد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر – حسین حاجی بگلو اظهار کرد: تراز تجاری این استان با توجه به صادرات ٧٠ میلیون دلاری و واردات ٣٩ میلیون دلاری کالا در پنج ماهه نخست سال جاری به مثبت ۳۱ میلیون دلار رسید.

 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی ادامه داد: محصولات پتروشیمی بیشترین ارزش کالاهای صادراتی را به خود اختصاص داده است.

 

وی افزود: طی پنج ماهه امسال بیش از ۷۷ هزار تن محصول پتروشیمی به ارزش ۴۶ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار از استان صادر شد که ۶۵.۸ درصد از صادرات استان را به خود اختصاص داده است.

 

حاجی بگلو گفت: صادرات محصولات پتروشیمی استان نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته از نظر ارزشی هزار و ۸۲ درصد و از نظر وزنی حدود هزار و ۷۹ درصد افزایش داشته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*