۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 3306
  • ۰۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۴
  • 174 بازدید
  • ارسال توسط :

محفل انس با قرآن کریم در شهرستان فیروزکوه برگزار شد

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: همزمان با شب ۳۰ رمضان محفل انس با قرآن کریم با همکاری کانون فرهنگی هنری شهید موسوی در مسجد جامع روستای لزور شهرستان فیروزکوه به مدیر مسئولی مظاهر اسفندیار برگزار شد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محفل انس با قرآن کریم با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولین […]

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: همزمان با شب ۳۰ رمضان محفل انس با قرآن کریم با همکاری کانون فرهنگی هنری شهید موسوی در مسجد جامع روستای لزور شهرستان فیروزکوه به مدیر مسئولی مظاهر اسفندیار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محفل انس با قرآن کریم با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولین و علاقمندان در مسجد جامع روستای لزور با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و آشنایی جوانان و نوجوانان با فرامین قرآنی و سبک زندگی قرآنی و انس گرفتن با کلام خدا برگزار شد.

علیرضا فرزان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه در این مراسم تاکید کرد: با توجه به تبلیغات سوء دشمنان و هجمه های تبلیغاتی دشمن که مورد هدف آنان جوانان ما می باشد و نیز تغییر سبک زندگی و اشاعه فرهنگ غلط غربی جهت مقابله با اهداف دشمنان، با همکاری کانون مساجد روستاها جهت آگاهی جوانان و نوجوانان و آشنا شدن و انس گرفتن جوانان با قرآن کریم، محافل انس در بعضی از نقاط روستایی در شبهای ماه مبارک رمضان برگزار شد.

سپس مظاهر اسفندیار مدیر مسئول کانون مسجد شهید موسوی روستای لزور گزارشی از عملکرد این کانون در سال گذشته تاکنون ارائه نمود.

در ادامه قاریان روستا محمد علی اسفندیار و مظاهر اسفندیار به قرائت زیبای قرآن کریم پرداختند.

این مراسم با برگزاری نماز جماعت و صرف افطار همراه بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*