۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سمنان » عناوین اصلی
  • شناسه : 65590
  • ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰
  • 27 بازدید
  • ارسال توسط :
محورهای فرعی بیشترین تصادفات را دارند
محورهای فرعی بیشترین تصادفات را دارند

محورهای فرعی بیشترین تصادفات را دارند

سمنان- آبرومند: رئیس پلیس راه سمنان با بیان اینکه هم‌اکنون ترافیک در محورهای استان به ویژه سمت مشهد پرحجم و روان است، گفت: بیشتر حوادث رانندگی در محورهای فرعی استان به وقوع پیوسته است. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر – سرهنگ موسی بزرگی ضمن بیان اینکه هم اکنون ترافیک در محورهای مواصلاتی […]

سمنان- آبرومند: رئیس پلیس راه سمنان با بیان اینکه هم‌اکنون ترافیک در محورهای استان به ویژه سمت مشهد پرحجم و روان است، گفت: بیشتر حوادث رانندگی در محورهای فرعی استان به وقوع پیوسته است.
به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر – سرهنگ موسی بزرگی ضمن بیان اینکه هم اکنون ترافیک در محورهای مواصلاتی استان سمنان به ویژه سمت مشهد پرحجم و روان گزارش شده است، ابراز داشت: طی چند روز گذشته از ابتدای طرح نوروزی تصادفات بیشتر در جاده‌های فرعی استان سمنان گزارش شدند.
وی ضمن بیان اینکه در جاده‌های فرعی نیز می‌بایست قوانین راهنمایی رانندگی را رعایت کرد، افزود: سرعت زیاد و عدم توجه جلو مهمترین دلیل بروز این تصادفات هستند که توجه به آن می‌تواند از پیشامدهای تلخ و ناگوار پیشگیری کند.
رئیس پلیس راه استان سمنان بابیان اینکه تیم‌های پشتیبانی به همراه پلیس در ۲۵۰ نقطه از جاده‌های استان حضور دارند، ابراز داشت: ۱۵۰ نیروی پلیس در این طرح مشارکت دارند.
بزرگی ضمن بیان اینکه با رانندگان حادثه ساز به طور جد برخورد می‌شود، تصریح کرد: خودرو این افراد تا پایان طرح نورزی توقیف و اجازه ترخیص را نخواهند داشت.
وی ضمن بیان اینکه عمده حوادث رانندگی در محورهای استان سمنان از نوع واژگونی است، افزود: علت این واژگونی‌ها به سرعت زیاد، عدم توجه به جلو و خستگی راننده مربوط می‌شود که رعایت این موارد می‌تواند سفر خوبی را برای هموطنان رقم بزند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*