۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 586
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۸
  • 335 بازدید
  • ارسال توسط :

مدیر پیشگیری از مزاحمت ‌های شهریتمهیدات ویژه شهرداری ورامین برای نوروز

ورامین – رامین نیوز: مدیر پیشگیری از مزاحمت ‌های شهری شهردای ورامین گفت: طرح جمع‌ آوری و مبارزه با دست ‌فروشان و برخورد قاطع با سد معبر کنندگان در معابر آغاز گردید. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- کامران میرزائی گفت: با توجه به نزدیکی روزهای پایان سال و آغاز فصل بهار و طرح برخورد با […]

ورامین – رامین نیوز: مدیر پیشگیری از مزاحمت ‌های شهری شهردای ورامین گفت: طرح جمع‌ آوری و مبارزه با دست ‌فروشان و برخورد قاطع با سد معبر کنندگان در معابر آغاز گردید.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- کامران میرزائی گفت: با توجه به نزدیکی روزهای پایان سال و آغاز فصل بهار و طرح برخورد با سد معبر کنندگان در معابر اصلی شهر نظیر خیابان ‌های شهدا، پانزده خرداد، طالقانی، مسجد جامع، ‌میدان امام خمینی(ره) تا انتهای بلوار شهید باهنر به طور همزمان با ۳ اکیپ پیاده و سواره آغاز گردیده است.

وی ادامه داد: نیروهای مدیریت پیشگیری از مزاحمت‌ های شهری و سد معبر در کلیه معابر دیگر نیز مستقر می باشند و با ایجاد کنندگان چه به صورت پیاده رو و چه مسائل نقلیه موتوری برخورد قانونی صورت می ‌گیرد.

میرزائی اظهار داشت: طبق ماده ۵۵ قانون شهرداری ‌ها در مورد برخورد با خاطیان به آنها هشدار داد که در صورت جمع آوری وسایلشان تا پایان فروردین ۱۳۹۳ عودت نخواهد شد.

وی در پایان گفت: از تمامی کسبه و اتحادیه‌های صنفی و شهروندان در زمینه عدم ایجاد مزاحمت شهری،‌ خواستار همکاری هر چه بیشتر در جهت حفظ منظر زیبای شهری شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*