۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1470
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۲
  • 208 بازدید
  • ارسال توسط :

مدیرکل امور شهری روستایی استانداری تهران گفت استانداری تهران به انتقال مترو ورامین به زیر سطح اعتقاد دارد

ورامین – رامین نیوز: مدیرکل امور شهری روستایی استانداری تهران گفت: بحث اجرای متروی شهرستان ورامین در دستور کارشناسان استانداری تهران قرار گرفته و با بررسی های صورت گرفته به نتیجه قطعی رسیده و آماده ارسال به وزارت کشور و مدیرکل حمل و نقل وزارت کشور است تا این نظرات کارشناسی مورد تأئید قرار گرفته […]

ورامین – رامین نیوز: مدیرکل امور شهری روستایی استانداری تهران گفت: بحث اجرای متروی شهرستان ورامین در دستور کارشناسان استانداری تهران قرار گرفته و با بررسی های صورت گرفته به نتیجه قطعی رسیده و آماده ارسال به وزارت کشور و مدیرکل حمل و نقل وزارت کشور است تا این نظرات کارشناسی مورد تأئید قرار گرفته و قابلیت اجرا پیدا کند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سید مرتضی سلیم آبادی در پایان جلسه شورای اسلامی استان تهران که در محل شهرداری ورامین برگزارشد در جمع خبرنگاران افزود: یکی از مسائلی که در این جلسه مطرح شد ،ورود مترو به شهرستان ورامین و عبور آن از روی سطح و یا زیر سطح زمین است که در این جلسه مسوولان این شهرستان اظهار کردند اگر این مترو زیر سطح زمین قرار گیرد ، مشکلات این شهر برطرف و اگر در کنار راه آهن سراسری تهران – مشهد احداث شود بر مشکلات این شهرستان افزوده می شود.

وی افزود : بحث اجرای متروی شهرستان ورامین در دستور کارشناسان استانداری تهران قرار گرفته و با بررسی های صورت گرفته به نتیجه قطعی رسیده و آماده ارسال به وزارت کشور و مدیرکل حمل و نقل وزارت کشور است تا این نظرات کارشناسی مورد تأئید قرار گرفته و قابلیت اجرا پیدا کند.

 وی تأکید کرد : آنچه مسلم است این است که استان و استانداری تهران اعتقاد دارد که متروی شهر ورامین باید در زیرسطح زمین اجرا شود.

 سلیم آبادی افزود: موضوع دیگری که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت اختلافاتی است که میان حریم شهرستان های ورامین و پیشوا به وجود آمده که این بحث زمانی قابلیت اجرا دارد که تقسیمات کشوری این مشکل را حل کند .

 وی گفت : رسیدگی به این موضوع با برگزاری جلسات مشترک میان استاندارتهران و معاونین در دستور کار قرار گرفته و در حال بررسی این موضوع هستیم که چه روستاهایی از ورامین و پیشوا منتزع شود تا بتوانیم حریم جدیدی برای این دو شهر ترسیم نمائیم.

 مدیرکل امور شهری روستایی استانداری تهران در پایان گفت: موضوع حریم جدید شهرستان های ورامین و پیشوا در دست اقدام است و قابلیت اجرا دارد و تا یک ماه آینده این جدایی انجام خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*