۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5935
  • ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۸
  • 179 بازدید
  • ارسال توسط :

مدیر جدید رادیو ورزش منصوب شد

به گزارش ایرنا ، نسرین آبروانی در احکام جداگانه ای حمید قاسمی را به سمت مدیر رادیو ورزش و رضا کوچک زاده تهمتن را به سمت مدیر رادیو گفتگو منصوب کرد. پیش از این مجید ندیری مدیر شبکه رادیویی ورزش و اکبر رضایی مدیر شبکه رادیویی گفت و گو بودند. حمید قاسمی مدیر گروه ورزش […]

به گزارش ایرنا ، نسرین آبروانی در احکام جداگانه ای حمید قاسمی را به سمت مدیر رادیو ورزش و رضا کوچک زاده تهمتن را به سمت مدیر رادیو گفتگو منصوب کرد.
پیش از این مجید ندیری مدیر شبکه رادیویی ورزش و اکبر رضایی مدیر شبکه رادیویی گفت و گو بودند.
حمید قاسمی مدیر گروه ورزش شبکه خبر سیما و رضاکوچک زاده تهمتن مدیر گروه علم و زندگی رادیو تهران بودند.
قاسمی متولد سال ۱۳۵۰ در شهر کرمانشاه و دارای دکترای مدیریت و برنامه ریزی در تربیت بدنی و ورزش است. او عضو هیات علمی و دارای مرتبه استادیاری در دانشگاه است.
قاسمی سوابق اجرایی خود در ورزش و رسانه را از سال ۱۳۷۵ شروع کرد.
سرپرست سابق روابط عمومی و روابط بین الملل سازمان تربیت بدنی در حوزه رسانه سابقه ی تهیه کنندگی، مجری گری، کارشناسی، خبرنگاری، سردبیری و مدیریت گروه ورزش جام جم و شبکه خبر در رادیو و تلویزیون را دارد.
در عرصه مطبوعات نیز سابقه صاحب امتیازی و مدیر مسوولی در نشریات مدیریت علمی ورزش و مدیر مسئولی روزنامه ایران ورزشی در کارنامه او ثبت شده است. او مولف کتاب فعالیت های رسانه ای در ورزش و از مترجمان کتاب روابط عمومی ورزشی و مدرس این دروس در سطح دانشگاه و کارگاه های علمی و اجرایی است.
وی در عرصه های اجرایی ورزش نیز در مناسبی چون مسوول کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون وزنه برداری کشور، نایب رییسی غرب آسیا، ریاست انجمن آمادگی جسمانی(پیش از تشکیل فدراسیون)، ریاست فدراسیون اسکواش و عضو کمیته توسعه اسکواش آسیا فعالیت داشته است.
قاسمی در آذرماه ۹۲ مشاور وزیر ورزش و جوانان شد . وی همچنین سابقه مدیریت روابط عمومی در وزارت ورزش را دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*