۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 505
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۸
  • 432 بازدید
  • ارسال توسط :

مراسم تودیع و معارفه رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان پاکدشت برگزار گردید

پاکدشت – رامین نیوز: فرماندارپاکدشت در مراسم تودیع و معارفه رئیس دامپزشکی شهرستان پاکدشت عنوان نمود: دامپزشکی نقش با اهمیتی  در سلامت افراد جامعه ایفاء می کند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  در  این مراسم  فرماندار پاکدشت با اشاره به موقعیت  کشاورز ی و دامپروری  شهرستان  توجه به سلامت دام را بسیار مهم دانست و […]

پاکدشت – رامین نیوز: فرماندارپاکدشت در مراسم تودیع و معارفه رئیس دامپزشکی شهرستان پاکدشت عنوان نمود: دامپزشکی نقش با اهمیتی  در سلامت افراد جامعه ایفاء می کند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  در  این مراسم  فرماندار پاکدشت با اشاره به موقعیت  کشاورز ی و دامپروری  شهرستان  توجه به سلامت دام را بسیار مهم دانست و افزود: تأمین دام و فرآورده‌ های دامی سالم ، بهداشت عمومی و سلامت جامعه را به دنبال دارد.

وی مسئولیت دامپزشکی در تأمین سلامت غذایی و امنیت پایدار آن در جامعه را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: امنیت و سلامت غذایی مردم ارتباط مستقیمی با شبکه دامپزشکی دارد بنابراین مجموعه دامپزشکی باید با اقدامات پیشگیرانه از بروز و ظهور بیماریهای مختلف دامی  به خصوص شیوع بیماریهای مشترک بین  انسان و دام  جلوگیری کنند.

وی در ادامه با اشاره به ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی را تنها راه حل  برای مقابله با  دشمنان عنوان کردند و افزودند: با  تکیه بر توان داخلی و استعداهای جوانان و دانشمندان ، زمینه رشد، توسعه و بالندگی اقتصادی کشور بیش از پیش فراهم خواهد شد و کشور را در برابر فشارهای ناشی از تحریم مصون خواهد کرد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات دکتر مقدم رئیس سابق شبکه دامپزشکی شهرستان پاکدشت تجلیل و دکتر علی صاحب جمعی  به عنوان سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان پاکدشت معرفی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*